Purity Woods

Organik cilt bakım markalarından Purity Woods ürünlerini, alışveriş kanallarımızı kullanarak kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Yurt dışı alışverişlerinde yer alan gümrük ve vergi işlemlerini, kargo süreci de dahil olmak üzere sizler için hazır hale getiren servislerimiz, güvenli bir sipariş teslimatı sağlamaktadır. Yazıyı incelemeye devam ederek Purity Woods ve Amerikasepetim hakkında tüm açıklamalara ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Purity Woods Hakkında

 

Amerika’da kurulmuş olan Purity Woods cilt bakım markası, saf madde özleri kullanılarak üretilen ürünlerden oluşmaktadır. Yaşlanma karşıtı Purity Woods cilt bakımları, 

5 farklı ürün çeşidine sahip olan Purity Woods, Ürün çoğunluğu %95 oranında organik bileşikler kullanılarak hazırlanmaktadır. Ürün özellikleri aşağıdaki gibidir:

 

 

 

 

Ürünlerin kullanım şekilleri ambalaj üzerindeki bilgilendirme bölümünde yer almaktadır. Ürünlerin tamamı tüm cilt tipleri için uygundur.

 

 

Purity Woods

 

 

Tüm Purity Woods cilt bakımları USDA sertifikasına sahip ürünlerdir. Bu sebeple ürün bileşenleri arasında GDO, paraben, sentetik katkı maddesi, yapay renklendirici ve koku yer almamaktadır. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmeden hazırlanmaktadır. 

 

 

Purity Woods

 

 

Purity Woods resmî web sitesinden yapılan alışverişlerde yaklaşık 50 ülkeye gönderim sağlanmaktadır. 

 

 

Purity Woods

 

Purity Woods Türkiye

 

Türkiye’den sipariş edeceğiniz Purity Woods cilt bakım ürünleri için Paket Oluştur veya Benim İçin Al servislerini kullanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün linkini Amerikasepetim’e ulaştırarak gerekli ödemeleri tamamlamanız ardından sipariş sürecini başlatmış olursunuz. Hızlı ve kolay bir biçimde tamamlanan alışverişinizin gümrüğe takılma ya da kargo gecikmesi gibi durumlarla karşılaşmayacağının teminatı Amerikasepetim ile birlikte verilmektedir. Aşağıya eklenmiş olan videolardan hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp