Psyllium Husk Nedir

Sindirim sistemini destekleyen Psyllium Husk liflerini toz veye kapsül şeklinde satın alabilirsiniz. Satın almalarınız esnasında vergi, gümrük ve kargo işlemleriyle uğraşmamak için Amerikassepetim hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. İçeriğin devamından Psyllium Husk ürünlerini ve yurt dışı siparişlerini kolaylaştıran Amerikasepetim servislerini yakından tanıyabilirsiniz. 

 

 

 

Psyllium Husk Hakkında

 

Ağırlıklı olarak Hindistan bölgesinde yetişen Psyllium Husk, plantago ovata bitki kabuklarından üretilmektedir. Kuru ve serin iklimi seven Psyllium Husk tohumları, sağlık alanında birçok farklı şekilde kullanılmaktadır. Lif bakımından yüksek derecede zengin olan Psyllium Husk’ ın tohumundan kabuğuna dek her bölümü takviye formuna dönüştürülebilmektedir. 1998’ den beri kullanılan Psyllium Husk, her hastalık için farklı süre zarflarında ve farklı şekillerde (toz, granül vb.) tüketilmektedir. 

 

 

 

 

Psyllium Husk faydaları:

 

 

Psyllium Husk Nedir

 

 

Hem kapsül hem toz formunda satılan Psyllium Husk liflerinin, kullanım talimatlarına uyarak tüketilmesi tavsiye edilir. Genellikle toz Psyllium Husk lifleri gün içerisinde 2 kez 5 gram şeklinde kullanılır. Ürünlerin yanlış tüketilmesi halinde:

 

 

Psyllium Husk Nedir

 

 

Toz ve kapsül dışında kabuk ve granül şekliyle de satışları mevcuttur. Psyllium Husk diyet takviyesi olarak da kullanılabilmektedir. Boşaltım sistemini laksitadif etkisi sayesinde düzenleyen Psyllium Husk ürünlerinin doktor önerisi dışında kullanılması önerilmemektedir. 

 

 

Psyllium Husk Nedir

 

 

Devam eden araştırmalar, Psyllium Husk’ un çeşitli türden hastalıklara da tedavi niteliğinde olabileceği ve sağlık alanı dışında da kullanılabileceği yönündedir. 

 

 

Psyllium Husk Nedir

 

Psyllium Husk Sipariş Türkiye

 

İnsan sağlığı açısından birçok yararı bulunan Psyllium Husk bir diğer adıyla Karnıyarık Otu ürünlerini, çeşitli alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Yurt dışı alışverişlerinde en sık karşılaşılan gümrüğe takılma, kargo gecikmesi gibi problemlerle Amerikasepetim servisinde karşılaşmadan, sorunsuz bir şekilde adrese teslimat gerçekleştirilmektedir. Siparişlerinizde gümrük ve teslimat uygulamalarını tamamlayan Benim İçin Al veya Paket Oluştur servislerini kullanarak, hızlı ve güvenilir bir alışveriş hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp