Prüvit Keto Ürünleri

Hayatımıza yeni giren bir kavram, bir beslenme şekli olan Keto, tıpkı bir önceki dönemde hayatımıza giren kolajen gibi, sağlık seviyemizi yukarı çıkarmak adına kullanılır. Tıpkı kolajende olduğu gibi Keto ürünlerinde de farklı seviye ve kalitelerde markalar mevcut. Bunların arasında hem organik olması hem de düşük kalorili olması sebebiyle Prüvit ön plana çıkıyor. Peki nedir Prüvit, nasıl sipariş verebilir, nasıl getirtebilirsiniz, bunları inceleyelim.

 

 

 

Prüvit Hakkında

 

Vücudunuzda yer alan ketoları dengeleme amacıyla ürünlerini üreten Prüvit, tamamen sağlık dostu bir şekilde bu ürünlerini listelemektedir. Keto takviye içeceği olarak satılan ürünleri sitemizden bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca insan sağlığını olumlu yönde etkileyecek olan bu ürünler rahatlıkla sitemiz üzerinden uygun fiyatlara alınabilmektedir. Kilo vermeye çalışan kişiler için bu ürünler vazgeçilmezdir. Bu nedenle sitemizdeki ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin KETO // OS® UNLEASHED - Ruby Rush ürününün kullanım şekli ve içeriği şu şekildedir. 1 paketi soğuk su ile kuvvetlice çalkalayın ve karıştırın. Yemekle birlikte olarak ya da yemek olmadan da tüketilebilmektedir. İlgili ürün toplam 60 kalori olarak hazırlanmıştır. B6, B12, kalsiyum, sodyum içeren bu bileşik sayesinde kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. Prüvit firmasının üretmiş olduğu bu ürünler sağlık açısından hiçbir zarar içermemektedir. Eğer hamile iseniz ya da 18 yaşından küçükseniz mutlaka doktorunuza danışarak bu ürünü tüketmeniz gerekmektedir.

 

 

Bir diğer ürün olan KETO // OS® PRØ ™ Dark Chocolate ürününü de benzer şekillerde tüketebilirsiniz. Toplam 100 kalori olan bu ürün içerisinde 4 gram yağ bulunmaktadır. B6, B12, Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum açısından zengin olan bu ürün, sağlığınız açısından hiçbir risk içermez. Ayrıca sağlığınıza olumlu faydaları olacaktır. Bu nedenle ürünü rahatlıkla satın alabilir ve tüketmeye başlayabilirsiniz. Yemekle birlikte ya da yemeksiz olarak tüketilebilmektedir. Hamile iseniz, emziriyorsanız, 18 yaşından küçükseniz mutlaka doktor kontrolünde bu ek takviyeyi almalısınız.

 

 

Bir diğer ürün ise KETO // OS NAT® Mango Tango ürünüdür. Bu ürünü de diğer ürünler gibi benzer şekillerde tüketebilirsiniz. Ürün, sağlıklı hücre fonksiyonunu destekleyecek şekilde oluşturulmuştur. DNA’nızı hızla onararak yaşam kalitenizi arttırır. Bu nedenle Prüvit markasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bağışıklık fonksiyonlarınız, ilgili ürün sayesinde iyileşecek ve güçlenecektir. Temel amino asitleri içererek vücut kompozisyonunu destekler. Toplam 50 kalori olan bu ürünün içerisinde 5 gram karbonhidrat bulunmaktadır. B6, B12, Kalsiyum, Magnezyum ve Sodyum açısından zengin olan bu ürünü yemekli ya da yemeksiz olarak tüketebilir, sağlığınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

 

 

 

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

 

Prüvit, kendi websitesinde Türk kredi kartını kabul etmektedir. Bu nedenle dilerseniz Prüvit sitesinden siparişlerinizi verebilir, size vereceğimiz Amerika sevkiyat merkezimize yönlendirebilirsiniz. Paketlerinizin ulaşması ardından, kargo ve vergi ücretleri tarafınıza iletilecektir. Ödemeniz ardından, tüm gümrük ve kargo işlemleriniz tarafımızdan yapılacak ve Türkiye’deki adresinize teslim edilecektir.

 

 

 

Eğer Prüvit sitesinden sipariş veremezseniz, sipariş vermek istediğiniz ürün bilgilerini bize ileterek, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu konuda detaylı anlatım aşağıdaki videomuzdadır.

 

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp