BLOG YAZILARI

- Prada Ayakkabı

Prada ayakkabıların her modelini ülkemizde bulmanız zor olabilir. Prada marka ayakkabıları hem en avantajlı şekilde hem de ülkemizde olmayan modellerini alabilmek için Amerika’dan sipariş edebilirsiniz. Amerikasepetim olarak Amerika siparişlerinizi sizin için kolay bir hale getiriyoruz. Prada ve Amerikasepetim hakkında detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. 

 

 

Prada Ayakkabı Hakkında 

Prada ayakkabılar kendilerine has görünümleri ile kırmızı halıların yıldızlarından biri haline geliyor. Her biri bir ikon haline gelen bu ayakkabılar herkes tarafından ilgiyle karşılanıyor. Bu ayakkabılar kimi zaman da başka markalarla işbirliği halinde özel koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin Adidas Prada iş birliğinde yapılan sneaker ayakkabılar herkes tarafından oldukça beğenilmişti. Bunun gibi özel işbirlikleri ile yapılan ayakkabılar sınırlı sayıda üretiliyor ve bu ayakkabılara ulaşmak oldukça zor oluyor. 

 

 

Prada ürünlerinin ve kalitesinin yanında köklü marka geçmişi ile de dikkat çekiyor. 1913 yılında İtalya’da Mario Prada tarafından kurulmuş olan marka yıllar ile beraber adını duyuruyor ve herkesin bildiği ünlü bir marka haline geliyor. Giyimden kozmetiğe, takıdan parfüme birçok kategoride ürünleri bulunan marka tüm dünyada en çok bilinen markalar arasında yer alıyor. Her geçen gün adını daha da sağlamlaştıran Prada, koleksiyonları ile de kırmızı halıların vazgeçilmezi haline geliyor.

 

Prada Ayakkabı

 

Prada ayakkabıların tüm dünyada temsilcileri bulunuyor. Tüm dünyadaki müşterilerine erişmek isteyen marka hemen hemen her yerde ürünlerini satabilir. Ancak bazı koleksiyon ürünlerine ve sınırlı sayıdaki ürünlere her yerden erişmek mümkün olmuyor. Bu ürünler yalnızca İtalya ve diğer Avrupa ülkelerine geliyor. Bu ürünlere erişmek isteyen Prada Türkiye kullanıcılarının yurt dışından alışveriş yapması gerekiyor.

 

Prada Ayakkabı

 

 

Ayakkabı konusunda oldukça gelişmiş olan Prada, gece ayakkabısından günlük ayakkabıya birçok farklı modelde ayakkabı üretebiliyor. Tüm modelde ayakkabıları olumlu yorumlar alan Prada’nın neredeyse her ayakkabı modeli ikon haline geliyor. Bu ünlü ve güzel ayakkabıların da dünyanın her yerinden birçok müşterisi bulunuyor.

 

 

Prada Ayakkabı

 

Prada Ayakkabı Türkiye Satış

Prada ayakkabıları Amerika'dan sipariş etmeniz çok basit. Amerikasepetim sitemizi ziyaret ederek Amerika'dan diliediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz. Amerikasepetim hizmetleri sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde Amerika'dan evinize kadar kargo yapabilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Bu makale 19-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.