Polo Ralph Lauren Amerika

Polo Ralph Lauren’den yaptığınız tüm alışverişler için gümrük, vergi ve teslimat uygulamalarını sizler için tamamladığımız hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Yurt dışı siparişlerinizi daha pratik ve hızlı bir şekilde tamamlayan Amerikasepetim ile ilgili ve Polo Ralph Lauren ürün çeşitleriyle ilgili bilgilendirmeler için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

Polo Ralph Lauren Amerika Alışveriş Hakkında

 

1967’den günümüze dek kaliteli bir imaj yaratan Amerika kökenli Polo Ralph Lauren, ikonik tasarımlarıyla ünlenen bir marka haline gelmiştir. Erkek, kadın ve çocuk için giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve ev/yaşam eşyaları üreticisi firma, özellikle spor tarzdaki hazır giyim modelleri ile tanınmaktadır. Golf, rugby, koşu gibi çeşitli sportif aktiviteler için özel olarak tasarlanan spor giyimleri ve aksesuarları ile klasik Polo Ralph Lauren görünümü tamamlanmaktadır. 

 

 

 

 

Erkek ve kadın ürünlerinde sayısız model ve tarzda seçenek bulunan Polo Ralph Lauren parçalarından bazıları:

 

 

Polo Ralph Lauren Amerika

 

 

Spor, şık, klasik, elegant, günlük, feminen, maskülen ve daha pek çok tarzı bünyesinde barındıran markaya ait kıyafetlerde, geniş beden aralıkları ile tüm ihtiyaçları karşılayacak parçalar yer almaktadır. Her moda anlayışına ve kültüre uyumlu ürünleri geniş müşteri kitlelerine hitap etmektedir. 

 

 

Polo Ralph Lauren Amerika

 

 

Ev ve yaşam ürünlerinde de birçok farklı kategoriye ev sahipliği yağan Polo Ralph Lauren ürünlerinden bazıları:

 

 

Polo Ralph Lauren Amerika

 

 

Yeni sezon kadın ve erkek giyim ürünlerinde daha canlı ve renkli kumaşlara yönelerek, eğlenceli tasarımlar üretilmiştir. Bunların yanı sıra klasik ve zarif görünüme sahip Polo giyimleri de her sezonda olduğu gibi yeni sezonda da yerini almıştır. 

 

 

Polo Ralph Lauren Amerika

 

 

Moda, kozmetik, aksesuar ve iç mekân ürünlerinin tamamında yüksek performanslı ve nitelikli bir ürün yelpazesine sahip olan Polo Ralph Lauren, dünya genelinde sayısız mağazası ile hizmet vermektedir. 

 

 

Polo Ralph Lauren Amerika

 

Polo Ralph Lauren Amerika Alışveriş

 

Polo Ralph Lauren Amerika alışverişinde Amerikasepetim hizmetlerinden Paket Oluştur servisini tercih ederek, gerekli satın alma işleminden sonra vergi ve gümrük uygulamaları tarafımızca tamamlanmaktadır. Benim İçin Al opsiyonunda ise ürünün satın alma işlemi de dahil olmak üzere vergi ve gümrük uygulamalarını da tamamlayarak alışverişinizi oluşturuyoruz. Bize ulaştıracağınız teslimat adresinize seçeceğiniz ürün güvenli bir şekilde kargolanmaktadır. Aşağıya eklenmiş olan videolardan Amerikasepetim hizmetlerini görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp