Pirge Şef Bıçakları

Dayanıklı, kaliteli ve yüksek performanslı Pirge Şef Bıçakları, Amerikasepetim servisleriyle kapınızda. İki ayrı hizmet seçeneğiyle kargo, vergi ve gümrük işlemlerinin sizler için hazır hale getirildiği alışverişlerinizde güvenilir bir satın alma kanalı sunan Amerikasepetim, kargoların gümrüğe takılma sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Makaleyi keşfetmeye devam ederek hizmetlerimizle ilgili diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

Pirge Şef Bıçakları Hakkında

 

Pirge, Bursa’da kurulmuş olan ve bıçak ve kesici ürünler üreten bir markadır. 1879 yılında kurulan markanın köklü bir geçmişi bulunmaktadır. Markanın ürün kategorileri arasında şef, mutfak, et ve diğer bıçak takımları yer almaktadır. Hem malzemesi hem de işçiliği ile kaliteli bıçaklar üreten Pirge’nin ‘Pratik’ isimli ev kullanımına uygun bıçaklar üreten yan markası mevcuttur. 

 

 

 

 

Dünya geneline yayılmış olan markanın 40’ı aşkın ülkeye ihracatı bulunmaktadır. Ürünlerin internet sitesi üzerinden satışları yapılmamaktadır. Yalnızca anlaşmalı mağaza ve marketlerde satışa sunulmuştur. 

 

 

Pirge Şef Bıçakları

 

 

Pirge bıçaklarının ebatları ve sap renkleri kişiselleştirilebilir özelliktedir. 16, 19, 21, 23, 25 ve 30 cm ebatlardan ve siyah, kırmızı, mavi, sarı, yeşil, kahverengi ve beyaz renklerden tercihe göre bıçak seçimi yapılabilmektedir. 

 

 

Pirge Şef Bıçakları

 

 

Pirge şef bıçaklarının set halinde olan versiyonlarına talep daha yüksektir. Meyve, şarküteri, ekmek, et, balık, sebze ve dilimleme gibi çeşitli amaçlar için üretilen Pirge bıçakları bulunmaktadır. Keskinliği, körelmeden uzun süreler kullanılabilmesi, ergonomik bir yapıya sahip olması ve kalitesiyle Pirge şef bıçakları yüksek performans vadeden ürünlerdir. 

 

 

Pirge Şef Bıçakları

 

 

Set halinde satılan Pirge kesme bıçaklarının hem ayaklı tezgâh üzeri aparatı hem de kendine özel kılıflı koruması bulunmaktadır. Ev için kullanılan ve profesyonel olarak kullanılan tüm bıçak türleri kullanım amaçlarına göre boyutlandırılmıştır. İşlevselliği yüksek, pratik ve kaliteli Pirge şef bıçakları birçok şef tarafından beğenilerek tercih edilmektedir. 

 

 

Pirge Şef Bıçakları

 

 

Bıçakların birden çok renk ve boyut alternatifinin bulunması özellikle profesyonel mutfaklarda ve profesyonel aşçılar tarafından markayı ayırt edici kılmaktadır. Bıçakların üretiminde kullanılan çelik, bıçakları çeşitli deformasyonlardan korumaktadır. Pirge şef bıçaklar hem tasarımı hem de paslanmaz yapısı sayesinde evlerde ve kurumsal mutfaklarda en çok kullanılan markalar arasındadır. Ürünlerin tamamı 5 yıl garantilidir. 

 

 

Pirge Şef Bıçakları

 

Pirge Şef Bıçakları Sipariş

 

Satın almayı düşündüğünüz Pirge markalı Şef Bıçakları için Amerikasepetim kanalları tam size göre. İster Paket Oluştur servisini, isterseniz de Benim İçin Al servisini kullanarak kargolarınızı güvenli bir şekilde teslim alabilirsiniz. Yurt dışı alışverişlerinde gümrük, kargo ve vergi işlemlerini üstlenen Amerikasepetim servis ayrıcalıklarıyla ürünlere ait ekstra vergi ödemeleriyle karşı karşıya kalmadan kolay bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Servislerimizle alakalı aklınızdaki soru işaretleri için aşağıya eklenmiş olan videoları ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp