Philips Sonicare Ürünleri

Dünyanın dört bir yanındaki diş hekimleri tarafından önerilen markanın bugüne kadarki en şık diş fırçası.

Philips Sonicare diş fırçası, rakipsiz performans ve harika bir görünüm sunar. Derin Temizlik modu, derinlemesine olduğu kadar nazik bir temizlik ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar sağlar.

 

 

 

Philips Sonicare Ürünleri Hakkında 

 

 

 

Hollanda kökenli Philips markası, oldukça köklü bir teknoloji şirketidir. Küçük ev aletlerinden ampule, televizyondan kulaklığa, tıraş makinasından saç şekillendirme cihazlarına kadar pek çok pazarda hizmet sunmaktadır. Philips Sonicare elektrikli diş fırçası da en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesidir.

 

Philips Sonicare Ürünleri

 

 

Philips Sonicare elektrikli diş fırçası çocuklar ve yetişkinler için özel olarak tasarlanmış akıllı bir ağız temizliği cihazıdır. En hassas bölgelerden biri olan ağız ve diş sağlığı bakımı için seçici olunmalıdır. Fırça kıl tipi, sertliği, ağız yapısına uygunluğu ve derinlemesine temizlik için yeterli olup olmadığı araştırılmalıdır. Ağız ve diş yapısı kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Hassas, orta ve güçlü türlerde yapılar görülmektedir. Bu sebeple her bir tür için özel ağız bakımı gereklidir. 

 

 

Philips Sonicare Ürünleri

 

 

Philips Sonicare elektrikli diş fırçası ile normal fırçaların uzanamayacağı alanlara uzanarak bütünlemesine bir ağız temizliği yapmak mümkün kılınmaktadır. Ayrıca hassas diş eti problemleri olan kişiler için yumuşak yapısı son derece uygundur. Normal fırçalara göre daha zahmetsiz bir bakım süresi bulunmaktadır. Kendiliğinden titreşimli fırçası sayesinde sadece sabit tutarak diş fırçalama ve ağız bakımı işlemi gerçekleştirilebilir. Bu durumda diş minelerinin daha uzun süreli koruması da yapılmış olur. 

 

 

Philips Sonicare Ürünleri

 

 

Kişilerin ağız ve diş bakımı adına en çok talep ettiği hizmet, yüzeysel olmayan temizlik beyazlatmadır. Kullanılan diş macununa göre de değişiklik gösteren diş beyazlığı faktörü, Philips Sonicare elektrikli diş fırçası ile hangi tip macun kullanıldığı fark etmeksizin istenilen beyazlık elde edilir. 

 

Philips Sonicare Ürünleri

 

 

Philips Sonicare elektrikli diş fırçalarından, mod sayısı, başlık türü (yumuşak-sert), başlık sensörleri duyarlılık seçeneği, mobil cihaz uygulaması ile uyumluluğu, seyahat çantası ve çeşitli renk seçenekleri doğrultusunda en uygunu sipariş edilerek kullanılabilir. Philips marka Sonicare elektrikli diş fırçalarına Philips mağazalarından, resmi alışveriş sitesinden ve anlaşmalı olduğu diğer çevrimiçi alışveriş sitelerinden ulaşmak mümkündür. 

 

 

Philips Sonicare Ürünleri

 

 

Philips Sonicare mobil cihaz uygulamasını sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Ağız ve diş kontrolünü sağlamak için, fırçalamaya başlandığı andan itibaren fazla güç uygulandığında, bir noktada olması gerekenden daha uzun süre kaldığında ve temizlendiğinde, fırçanın temas etmediği yerler olduğunda uyarılar gelerek, kullanıcılara daha sağlıklı tekniklerle bakımlarını yapmaları sağlanır. 

 

 

Philips Sonicare Ürünleri

 

Philips Sonicare Ürünleri Sipariş

 

Ülkemizde satışta olan Philips Sonicare ürünlerini Amerikadan daha uygun fiyata satın alabilceğinizi biliyor muyudunuz? Yapmanız gereken oldukça kolay. Benim için Al veya Paket oluştur servislerimizi kullanarak dilediğiniz ürünü kapınıza kadar getiriyoruz. Detaylar için videolarımızı izleyiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp