Philip B. Kozmetik Ürünleri

 

1991 yılından günümüze kadar saç ve vücut ürünleri alanında en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başaran Philip B. Kozmetik, üstün kaliteli içerikleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla kullanıcıların beğenisini ve güvenini kazanmıştır.

 

 

 

Philip B. Kozmetik Ürünleri Hakkında

 

Philip B. Kozmetik botanik bitki özlerinden oluşan saç bakımı ve vücut bakımına yönelik ürünler üretmektedir. 1991 yılında kurulan Philip B. Markası, şampuan, saç kremi, maske, krem, vücut losyonları ve saç şekillendirmede kullanılan sprey türünde ürünler satmaktadır. Kadınların yanı sıra erkeklere de hitap eden saç ve vücut bakımı ürünleri bulunmaktadır. 

 

 


 

Markaya ait hiçbir ürün hayvanlar üzerinde test edilmeyen vegan ürünlerdir. İçeriğinde parfüm bulunmayan ve saç şekillendirmede ısıya dayanıklılığı olan ürünler mevcuttur. Kullanılmamış ve açılmamış ürünlerin ömrü en fazla 2 yıldır. 

 

Philip B. Kozmetik Ürünleri

 

 

Saç derisi bakımı ve onarımı için birçok çeşit ürün bulunmaktadır. Dökülen, çabuk yağlanan, hacimsiz, işlem görmüş, yıpranmış ve boyalı saçlar için detoks görevi gören sprey, krem, jel ve maske formundaki ürünlerin kullanım talimatları ve hangi saç tipine uygun olduğu gibi bilgiler ürün açıklamalarında verilmiştir. Ürünlerin kullanım konforu için doğal kokulu bitki ve meyveler tercih edilmektedir. Lavanta, nane, avokado gibi. 

 

Philip B. Kozmetik Ürünleri

 

 

Kuru ve ince telleri saçlar için canlandırıcı bakım yağı, amino asit ve vitamin özlü altın saç maskesi, 16 farklı bitkiden üretilen sorunlu saç dipleri için avokado şampuanı en çok satılan ürünlerin arasındadır. 12 $’ dan başlayan uygun fiyatları ile Philip B. markasına ait saç ve cilt ürünlerine ek yan ürünler de satılmaktadır. Bunlardan bazıları: saç havlusu, tarak, sıvı sabun, seyahat çantaları.

 

 

Philip B. Kozmetik Ürünleri

 

 

Web sitesindeki hizmetlerinden bir diğeri ise müşterilerin kendi saç özellikleri, sorunları ve beklentilerini belirttikleri bir test ile kullanılması gereken ve önerilen ürünler sunulmaktadır. Detaylı bilgi ise girilen mail adresine gönderilmektedir. Özellikle boyalı ve yıpranmış saçlar için renk koruyan ve onarım sağlayan ürünler listelenmektedir. 

 

 

Philip B. Kozmetik Ürünleri

 

 

50 $ üstü tüm alışverişlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. İnternet sitelerinde yer alan mağaza arama seçeneği ile girilen adrese göre Philip B. ürünleri satan en yakın market veya mağazalar listelenmektedir. Amerika ve Kanada bölgelerine teslimatları bulunmaktadır. 

 

 

Philip B. Kozmetik Ürünleri

 

 

Resmî web sitesinden yapılan alışverişlerde 3 adet küçük boy deneme ürünleri ücretsiz olarak siparişle birlikte gönderilmektedir. Alternatifler arasından 3 adet numune ürün seçilerek sepete eklenmektedir.   

 

 

Philip B. Kozmetik Ürünleri

 

Philip B. Kozmetik Satın Al

 

Sipariş deneyiminizi mümkün olduğunca kolaylaştırmak için sipariş adımlarıyla ilgili detaylı bilgileri sizin için aşağıdaki videolarda düzenledik.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp