Peter Thomas Roth Water Drench

Peter Thomas Roth cilt bakım markasının Water Drench ve diğer güzellik ürünlerini Amerikasepetim servisleriyle sipariş verebilirsiniz. Gümrük ve kargo işlemlerinin gerçekleştirildiği ve vergi uygulamalarının tamamlandığı servislerimiz sayesinde hızlı bir alışveriş süreci sağlanmış olur. Makalenin devam eden bölümlerinden tüm detaylara göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench Hakkında

 

20 yılı aşkın süredir cilt bakım ve güzellik ürünleri alanında hizmet veren Peter Thomas Roth, son teknolojiler ile geliştirdiği cilt bakım malzemelerini erkek ve kadınlar için özel olarak üretmektedir. Cilt bakım sürecine ait tüm ihtiyaçlara yönelik ürünleri bulunan Peter Thomas Roth koleksiyonunda, el, vücut, saç ve cilt malzemelerine yer verilmektedir.  

 

 

 

 

Markanın en sık satın alınan cilt bakım koleksiyonlarından biri de Water Drench ürünleridir. Özel formülasyonu sayesinde Peter Thomas Roth Water Drench cilt bakımları derin nemlendirme etkisiyle cildin genç ve diri görünmesine yardımcı olur. Ürünlerin ana bileşeni genellikle %75 oranında Hyaluronik Asitten oluşmaktadır. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

 

Dengeleyici ve nemlendirici serum, jel maske, makyaj temizleme jeli, nemlendirici krem, ışıltılı serum, Spf 45 içeren nemlendirici, krem formdaki yüz temizleyici, göz kremi ve göz maskeleri Water Drench serisinin ürünlerindendir. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

 

Water Drench ürünleri tek satıldığı gibi set halinde de satışa sunulmuştur. Ürün türlerine göre 72 saat ile 120 saat aralığında yüksek oranda nemlendirme etkisi vadetmektedir. Ciltteki gözenekleri tıkamadan ve cildi ağırlaştırmadan nemlendiren Water Drench malzemeleri, kalıcı bir pürüzsüzlük ve yumuşaklık sağlar. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

 

Uygun fiyatlı bir cilt bakım rutini oluşturmak için ideal ürün koleksiyonu Peter Thomas Roth Water Drench serisiyle tanımlanabilmektedir. Her yaştan kullanıcı ve her cilt tipi için uygun olan ürünlerinden memnuniyet yüzdesi oldukça yüksektir. Ürünlerin jel formda olması uygulama kolaylığı sunmaktadır. Nemlendirici jeller makyaj bazı olarak da kullanılabilir iken, cilt temizlik serumları da sivilce ve akneleri önlemektedir.  

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

 

Peter Thomas Roth ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmeden hazırlanmaktadır. Tüm ürünlerin kullanım şekilleri ürün detaylarında sunulmuştur. Ürünler 2 ila 4 hafta içerisinde belirgin etkilerini göstermeye başlamaktadır. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

 

İçinde Türkiye’nin de yer aldığı 20 ülkeye Peter Thomas Roth cilt bakımlarının teslimatı bulunmaktadır. 

 

 

Peter Thomas Roth Water Drench

 

Peter Thomas Roth Water Drench Türkiye

 

Yurt dışı alışverişlerinde hem kolaylık hem de hızlı teslimat hizmeti sunan Amerikasepetim servisleriyle sipariş sürecinizi konforlu bir şekilde yönetilirsiniz. Dilerseniz Paket Oluştur hizmetini, dilerseniz de Benim İçin Al hizmetini kullanarak Peter Thomas Roth markasına ait Water Drench serisine ait cilt bakım ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Adres bilgilerinizi tarafımıza ulaştırmanız ve ödeme işlemlerini tamamlamanız ardından işleyecek olan servislerimiz ile ilgili tüm soru işaretlerini için aşağıya eklenmiş videolara göz atabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp