Partzilla Alışveriş

Motorsiklet tutkusu bir yaşam biçimi, yaşam felsefesifir. Motorsiklet tutkunları için de kullandıkları şey, araçtan ziyade bir yol arkadaşıdır. Muhtemelen Partzilla.com’u zaten biliyorsunuz. Çünkü Partzilla.com motorsiklet tutkunları için bu konuda özellikle Amerika’da tutkuyu avantaja dönüştürebilecek, başka yerlerde bulamayacağınız motorsiklet parçalarını tedarik edebilen yegane platformlardan biridir. O yüzden bu yazımızda motorsiklet sevdalıları için önemini tahmin edebildiğimiz için Partzilla Alışverişi hakkında bilgi vermek istedik.

 

 

Öncelikle şunun altını çizmek gerekir ki artık çağımız değişti ve giderek gelişiyoruz. Buna elektronik, kozmetik, otomobil ve motorsiklet yedek parçasından, bebek mamasına kadar istediğiniz ürünü yurt dışından sipariş verebilmeniz de dahil. Nasıl dünyanın bir ucuna alışveriş yapılabilen sistemler varsa, Türkiye’ye de istediğiniz ürünleri Amerikasepetim.com gibi aracı kurye firmalar sayesinde sipariş verebiliyorsunuz. O yüzden Partzilla Alışverişi spesifik bir alışveriş ihtiyacı olduğu için sanki yurt dışından sipariş verilemez algısı  değişmelidir. Çünkü nasıl yurt içinden yaptığınız alışverişler için aracı kurye firmalar varsa Amerikasepetim.com da lisanslı kurye firması olduğu için kişisel olarak yaptığınız alışverişlerdeki gümrüğe takılma riskini ortadan kaldırarak Partzilla Alışverişi ya da diğer tüm siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar ulaştırabiliyor.

 

 

Partzilla Alışverişinin en önemli avantajlarından biri Partzilla.com’un Amerika merkezli olmasıdır. Çünkü Amerikasepetim.com’un sevkiyat birimi de Amerika’dadır. Partzilla Alışverişinizde aldığınız ürünler bizlere çok daha kısa sürede ulaşacağı için bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde de sizlere teslim edeceğiz. Bir de Partzilla Alışverişiniz için siteyi incelerseniz fark edeceksiniz zaten, neredeyse tüm motor markalarının modeline, yılına göre yedek parçasına ulaşabilmek çok kolay dizayn edilmiştir. Ve tabiki en önemli konulardan birisi motorsiklet parçalarınızın fiyatlarıdır. Partzilla Alışverişinizde orijinallik konusunda şüphe olmazken fiyatların da kat kat daha ucuz olduğunu göreceksiniz. Partzilla Alışverişiniz için Amerikasepetim.com vasıtasıyla nasıl sipariş vereceğinize dair kısaca hatırlatmak gerekirse;

 

 

1) Partzilla.com’a girip motorsiklet ihtiyaçlarınızı seçip sepete ekleyip alışverişinizi yaptıktan sonra, adres olarak direkt Türkiye’deki adresinizdense Amerikasepetim.com’un Amerika’daki sevkiyat birimini gösterebilirsiniz. Partzilla alışverişiniz için bir diğer seçenekse ‘’benim için satın al’’ hizmetimizle sizin adınıza satın almamızı talimat verebilirsiniz.

 

 

2) Partzilla Alışverişleriniz için iki yöntemle de aldığınız ürünler bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde gümrüğe takılma ihtimali olmadan kapınıza kadar ulaşacaktır. Partzilla Alışverişi ya da diğer siparişlerinizde tüm ürünler Amerikasepetim.com sayesinde sigortalıdır.

 

 

3) Ödemelerinizi isterseniz kredi kartına taksitle, tek çekim ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. O andaki toplam ödeme dışında gümrükten geçerken bile extra ödeme yapmazsınız.

 

 

4) Hatırlatmak gerekir ki Partzilla Alışverişlerinizin yanında diğer sitelerden oto yedek parçasından elektroniğe, supplemente kadar istediğiniz ürünü sipariş verebiliyorsunuz. Partzilla Alışverişiniz, diğer siparişleriniz için de detaylı bilgi almak isterseniz bize whatsapp hattımızdan, destek@amerikasepetim.com adreslerimizden yazabilirsiniz. Youtube ve instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Diğer Konular
whatsapp