Parfum D'empire Paris

Birçok farklı türde koleksiyonu bulunan Parfum D’empire Paris ürünlerinin gümrük işlemlerini, tedarik ve teslimatını hızlandırarak, adresinize ulaştırıyoruz. Parfum D’empire Paris markasını yakından tanımak için ve satın alma işlemlerinin koşullarını öğrenmek için yazıya göz atmaya devam edebilirsiniz.

 

 

 

Parfum D'empire Paris Hakkında

 

Marc-Antoine Corticchiato tarafından 2003’de kurulan Parfum D’empire Paris parfüm markası, geliştirdikleri özel kokularla popüler olmuştur. Günümüzde lüks markalardan biri haline gelen Parfum D’empire Paris, 100’ e yakın parfüm esansı ile koku üretmiş ve satışa sunmuştur.

 

 

 

 

Parfümlerin başlangıç fiyatları 90$ - 100$ aralığındadır. Klasik Koleksiyon ve Leheritage Corse Koleksiyonları en çok tercih edilen parfümleri kapsamaktadır. Çiçek ailesi, bahar ailesi, taze kokulu aile, amberler ve bitki özleri ile hazırlanan aromatik kokular olmak üzere parfüm esanslarının 5 alt kategorisi bulunmaktadır. 

 

 

Parfum D'empire Paris

 

 

Parfüm içeriklerinde aşağıdaki esanslar yer almaktadır:

Markanın parfüm kokularında hedeflediği amaç ve vermek istediği mesaj, doğal bitki özlerinin aromatik yapısıyla karıştırılan ve yoğun çekiciliği olan koku formları oluşturmaktır. Parfümlerin tamamı 50 ml boyutundadır. Cam parfüm şişelerinde bulunan tüm koleksiyon parfümleri aynı şekilde ambalajlanarak, Parfum D’empire Paris parfümlerine ait tek bir şişe kalıbı mevcuttur. 

 

 

Parfum D'empire Paris

 

 

Ürünler alkolsüz değildir. Özellikle akılda kalıcı bir esans oluşturmak için ve yoğunluk katması adına parfümlerde alkol tercih edilmektedir. Parfümlerin içeriklerinde bulunan diğer tüm maddeler internet siteleri üzerindeki “İçindekiler” bölümünde yer almaktadır. Parfum D’empire Paris parfümleri hem kadınlara hem de erkeklere göre üretilmektedir.

 

 

Parfum D'empire Paris

 

 

Parfümler daha çok tarihten esinlenilmiş otantik ve barok tarzı hikayelerden yola çıkılarak hazırlanmıştır. Osmanlı misklerinin araştırılarak ortaya çıkarılmış bir “Osmanlı Interdite” isimli parfümü de bulunmaktadır.

 

 

Parfum D'empire Paris

 

 

Parfum D’empire Paris’in 20’den fazla ülkeye teslimatı bulunmaktadır. Kendinize özel numune setler oluşturarak markanın beğenebileceğiniz kokularını deneyimleyebilirsiniz. Parfum D’empire Paris parfümlerinin satın almasını Beymen gibi anlaşmalı mağaza ve web sitelerden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda markanın kendi internet sitesi ve mağazalarından da ürünlere ulaşabilirsiniz. 

 

 

Parfum D'empire Paris

 

Parfum D'empire Paris Sipariş

 

Parfum D’empire Paris siparişlerinizin gümrük uygulamaları ve yaşanabilecek kargo problemleri ile bölünmesini önlemek adına Benim İçin Al ya daPaket Oluştur hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ürünleri kredi kartı, banka kartı, coin veya banka havalesi ile ödemeniz mümkün. Sepetinize eklemiş olduğunuz ürünlerin teslimat aşamasında sorumluluk Amerikasepetime aittir. Güvence amaçlı kargo sigortanız da mevcuttur. Tüm bilgilendirmeler için aşağıda bulunan videoları seyredebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp