Panacur C Sipariş

Artık sizin de bildiğiniz gibi Amerikasepetim olarak evcil hayvanlarınızın tüm supplement ihtiyaçlarınızı adresinize teslim ediyoruz, üstelik gümrük işlemlerini de tamamlayarak. Bugünkü konumuz ise Panacur C. Son günlerden en çok talep aldığımız ürünlerden olan Panacur C hakkında tüm bilmeniz gerekenler bu yazımızda.

 

 

Panacur C Hakkında

 

Panacur C, etkili bir anti-parazittir. Bileşeninde %22,2 oranında fenbendazol bulunur. Halkalı kurtlar (toxocara, toxascaris leonina canis), kamçılı kurtlar (trichuris vulpis) kanca solucanları (ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala), tenyalar (taenia pisiformis) ve bağırsak parazitlerini gidermekte etkin şekilde kullanılır. Köpeklerde Protozoa Giardia adı verilen parazitlerin yok edilmesinde de oldukça etkilidir. Farklı gramajlarda paketleri mevcuttur.

 

 

Genel olarak tavsiye edilen dozaj miktarı 100 miligram olmakla beraber veterinere danışılarak belirlenmesi uygundur. Çünkü fazla kilolu veya obez köpekler için daha yüksek dozaj kullanımı gerektirebilir. Köpekler için olan kullanım dozajı üç gün boyunca hiç aksatmamak suretiyle günde bir kere verilir.

 

 

Uygun miktarda yiyecek içeren bir mama kabında mamayla beraber verilebilir. Eğer mama kuruysa karıştırma ve ilacı tutmaya yardımcı olması maksadıyla uygun miktarda nemlendirilebilir. Gerekliliğe göre üç veya altı ayda bir tedavi amaçlı kullanımı tekrarlanabilir. Hamile köpekler için kullanımında sakınca olmamakla birlikte, 6 haftalıktan büyük her köpek için kullanımı uygundur.

 

 

Oldukça güvenli kabul edilen bir ilaçtır. Yüksek dozlar söz konusu olduğunda bile genellikle toksik özellik göstermez. Bu anlamda riskli yan etkiler içermez. Ciddi bir parazit tedavisi söz konusuysa ve çok fazla sayıda parazit ölümü gerçekleşmişse bu duruma bağlı olarak ufak bir anafilaktik şok görülebilir. Çok nadir olarak kullanım sonrası kusma görülebilir. İlaç kullanımı sonrası köpeğinizin yatağında, kulübesinde veya ekseriyetle bulunduğu yerlerde ölü parazitler gözlenmesi mümkündür.

 

 

Alerjik reaksiyonlar görülmesi mümkündür. Köpeğinizin fenbendazole karşı alerjisi olup olmadığını bilmek faydalı olacaktır. Panacur C kullanmadan önce veterinerinize köpeğinizin bir dışkı örneğiyle başvurabilirsiniz. Veterinerinizin teşhisi ve tavsiyesinden sonra kullanmanız daha uygun olacaktır.

 

 

Panacur C yalnızca köpeklerde değil, pek çok farklı türde parazitin tedavisinde ve kedilerde de kullanılabilmektedir. Fakat bu yazıda belirtilen tüm dozajlar ve diğer bilgiler köpekler içindir. Ayrıca anti-kanser etkileri olduğuna yönelik son yıllarda yapılan çalışmalar mevcuttur. Panacur C serbest satışı olan ve çevrimiçi olarak da sipariş edilebilen bir ilaçtır. Yapılan araştırmalar sonucu insanlar için bir yan etkisi olmadığı görülmüştür. Köpeğiniz için Panacur C uygulaması yaparken güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

 

Panacur C Satın Al

 

Peki Panacur C nereden ve nasıl satın alacaksınız. Panacur C’nin kolay satın alma linkine websitemizde, hemen aşağıda ulaşabilirsiniz. Ancak panacur C ürününü en uygun fiyatla satarak, en hızlı gönderen amazon, size önereceğimiz ilk websitesi. Amazon’dan ister benim için al servisimizle, isterseniz de paket oluştur servisimizle sipariş verebilirsiniz. Her iki servisimizin de kısa ve açıklayıcı videosu aşağıda. Aklınıza takılan, bunun dışında tüm sorular için bize Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp