Palm Angels

Sokak stilini özenle yansıtan Palm Angels ürünlerine rahatlıkla ulaşabilmeniz için gümrük uygulamalarını, kargo ve vergi işlemlerini sizler adına hazır hale getiriyoruz. Amerikasepetim’in sunduğu alışveriş servisleri ve markanın ürünlerine ait bilgilendirmeler için yazımıza göz atabilir, ardından siparişinizi verebilirsiniz.  

 

 

 

Palm Angels Hakkında

 

Francesco Ragazzi’nin kurduğu Palm Angels markası, 2015’den beri moda sektöründe üretim yapmaktadır. Palm Angels, özellikle genç nüfusa hitap eden ağırlıkla sweatshirt, tişört, dış giyim ve spor ayakkabılardan oluşan dinamik bir moda çizgisinde ilerlemektedir. Markanın güzellik algısı yaratmaktan çok, rahat ve konforlu bir stil oluşturmak adına üretilen ürünleri bulunmaktadır.

 

 

 

 

Moncler, Missoni, Vilebrequin, Bleue Burnham iş birliği ile hazırlanan koleksiyon ürünlerinde kadın giyim, erkek giyim, ayakkabı, çanta ve birçok farklı türden aksesuarlar bulunmaktadır. Örneğin oyuncak ayı, telefon kılıfı, cüzdan, termos, atkı, şapka, güneş gözlüğü, ses bombası gibi.

 

 

Palm Angels

 

 

Palm Angels ürünlerinde baştan sona uyum için aynı desen ve modelde pantolon/etek, bluz/kazak veya elbise kullanılarak benzer türdeki ayakkabılar ile kombinler oluşturulmakta. Günlük giyime uygun parçaların yanı sıra şık ve zarif elbiseler ve blazer ceketler de bulunmaktadır.

 

 

Palm Angels

 

 

Kadın giyimde trikolar, daha salaş ve rahat elbiseler bunlara eşlik edecek yarı şık çantalar, logolu kolej ceketleri ve spor ayakkabılar öne çıkan Palm Angels ürünleridir. Erkek giyimde ise eşofman takımları, çeşitli desenlerde gömlekler, renkli spor ayakkabılar ve kadın giyimde olduğu gibi logolu kolej ceketleri öne çıkan Palm Angels ürünleridir.

 

 

Palm Angels

 

 

Palm Angels NBA oyuncuları için tasarlanmış ve üretilmiş NBA 2K adlı koleksiyonu ile sweat, tişört ve gömleklerden oluşan limited edition ürünlerinin bulunduğu bir seri bulunmaktadır. Koleksiyonun oluşturulmasında marka sahibinin NBA oyuncularına duyduğu hayranlık rol oynamıştır. Koleksiyon ürünlerinde siyah, yeşil, mavi ve sarı tonlarda giyim ürünleri yer almıştır. Ürünler erkek giyim kategorisindedir.

 

 

Palm Angels

 

 

Palm Angels’in kendi web sitesinden yapılacak gönderimlere 100’e yakın ülke dahil edilmiştir. Kargo fiyatları bölgeler arası değişkenlik göstermektedir. Minimum kargo ücreti 15 €, maksimum kargo ücreti ise 49 € ’dur.

 

 

Palm Angels

 

Palm Angels Türkiye

 

Rahat ve spor parçalardan oluşan Palm Angels koleksiyon ürünleri için web sitelerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı alışverişlerinin tamamında bulunan vergi, gümrük ve teslimat sorunları ile ilgilenmemek için Amerikasepetim olarak sunduğumuz Paket Oluştur ve Benim İçin Al servislerini deneyimleyebilirsiniz. Adresinize güvenilir bir şekilde ulaştırılan yurt dışı siparişlerinizi tüm ödemeler dışında kalan işlemleri sizler için tamamlıyoruz. Sunduğumuz alışveriş kolaylığı hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgilendirme videolarını izlemenizi öneririz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp