BLOG YAZILARI

- Oribe Ürünleri

Oribe, markayı stil salonlarında bir yıldız haline getiren saç şekillendirme ürünlerinin sınırlarını zorluyor. Tabi Saçlarımız kadar vücudumuza da bu süreçte ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamayı unutmuyor. Saçlarımıza ve vücudunuza gerekli nem ve parlaklığı kazandırmak için destek alabileceğinizi düşündüğümüz ürünleri sizler için derledik.

 

 

 

Oribe Ürünleri Hakkında 

 

Oribe markası 2008 yılında inşa edilmiştir. Oribe’de vücut ve saç bakım-onarım ürünleri satılmaktadır. Sülfat, paraben, sodyum klorür ve glüten içermemektedir. Renk korumasında ve keratin tedavisinde güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir. Oribe markasının ürünleri saçları UV ışınlarından koruyucu yapıdadır. Saçları yeniden yapılandırmada ve deforme olmuş saç derilerini güçlendirmede öncü markalardan biridir. 

 

 

 

 

Ürünlerden bazıları aşağıda verilmiştir:

 • Onarıcı şampuan- saç kremi
 • Kuru sprey
 • Saç bakım maskesi
 • Renkli saçlar için özel şampuan- saç kremi
 • Kuru şampuan
 • Besleyici yağlar
 • Hacim arttırıcı şampuan
 • Kepek önleyici şampuan
 • Saç teli kalınlaştırıcı sprey
 • Saç şekillendirmeye yardımcı sprey
 • Tütsü
 • Parfüm
 • Duş sonrası nemlendirici krem
 • Duş jeli
 • Vücut kremi
 • Vücut peelingi
 • Vücut yağı
 • El sabunu

 

 

Oribe Ürünleri

 

 

Ürünler dalgalı, hacimsiz, kuru, hızlı yağlanan, yavaş uzayan vb. saç tiplerine göre çeşitlilik göstermektedir. Her ürünün hizmet ettiği amaç ve ne kadar kullanım sonrasında istenilen hedefe ulaşılabileceği ürün açıklamalarında verilmiştir. Kullanıcıların saç yapılarını ve neye ihtiyacı olduklarını öğrenmeleri halinde, her yapıya uygun ürünler arasından satın alabilmektedir. 

 

 

Oribe Ürünleri

 

 

Oribe’nin son çıkardığı koleksiyon “İmza”dır. İmza derlemesinde, bir saç ve vücut bakımı için ihtiyaçları karşılayacak tüm duş öncesinde, duş esnasında ve duş sonrasında gerekli materyalleri bulmak mümkündür. Saç temizliğine bir hayli önem veren bu markanın tüm portföyü temizlik bazlı ürünlerden oluşmaktadır. 

 

 

Oribe Ürünleri

 

 

Tüm Oribe ürünlerine ait kullanma talimatları bilgi bölümlerinde belirtilmiştir. Ürünlerin herhangi alerjik bir reaksiyon göstermesi halinde doktora danışılması önerilmektedir. Ürünlerin genel içeriklerinde shea yağı, hindistancevizi yağı, bitki özleri, vitaminler ve yararlı asitler mevcuttur. Taşıma kolaylığı için ürünlerin mini boyları da satılmaktadır. Lüks bir saç bakım ve vücut bakım rutini oluşturmak isteyenlere Oribe markası tavsiye edilmektedir. Ürünlerin bazıları hem kadın hem erkek kullanımlarına uygundur.  

 

 

Oribe Ürünleri

 

 

Ürünler bir yıllık tüketim tarihine sahiptir. Bazı çeşitlerde bu süre farklılık gösterebilir. Ürün paketlerinde ilgili son kullanma tarihi verilmektedir. 

 

 

Oribe Ürünleri

 

 

Oribe markasının resmi internet sitesinde bulunan filtreleme seçeneği ile ürün fiyat aralığı, ürün çeşidi ve boyutu belirlenerek daha kolay bir alışveriş imkânı sunulmaktadır. Oribe ürünlerine resmi internet sitesinden, anlaşmalı internet sitelerinden ve mağazalardan ulaşılabilmektedir.

 

 

Oribe Ürünleri

 

Oribe Ürünleri Sipariş

 

Satın almak için iki opsiyonumuz mevuttur. Benim için Al veya paket oluştur servislerimizi kullanarak dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki videolarımızda mevut.

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.