BLOG YAZILARI

- The Ordinary Ürünleri

Öncelikle The Ordinary ürünlerini özel kılan birkaç önemli özelliğinden bahsetmek gerekebilir. Kullanıcıları yıllardır memnuniyetle deneyimledikleri için az çok anlayacaklardır. Henüz deneyimlememiş olanlarsa bilmelidirler ki The Ordinary markası her zaman sadelikten yana olmaya çalışır. Buna ürün içeriği de dahildir ancak The Ordinary markası kaliteden ödün vermez. Bir nevi asil güzellik iksiri olarak da tanımlanabilir aslında. Çünkü amaçları çok gereksiz PR yani tanıtım masraflarındansa, The Ordinary ürünlerinin kendisini kalitesiyle ve referansla tanıtmaktır. Ayrıca doğa dostudur, ürünleri vegan içeriklidir.

 

 

Artık çoğu kozmetik içeriğinde özellikle şampuanlarda ‘’Paraben İçermez’’ ibaresiyle karşılaşırız. Çünkü tüketici giderek bilinçlenmeye başlamıştır. Dolayısıyla paraben içermeyen ürünlere yönelik talep daha fazladır firmalar da buna göre üretim yapmaya başlar. The Ordinary ürünleri için bu durum geçerli değildir çünkü marka, böyle bir çabaya girmeyi gerektirmeyecek kadar doğallığı önemser. Doğallığın asil bir güzellik anlayışını temellendirdiği bir hedef kitlesini amaçlar. Bilinçli kullanıcılar da ciddi manada bunun hakkını vererek The Ordinary ürünlerini vazgeçilmezleri arasında tutarlar.

 

 

Şimdi her şey iyi güzel hoş, ürünün kalitesi de ortada ama enflasyon derken, aranılan ürüne ulaşamama sorunları derken, The Ordinary ürünlerinin fiyatları ne durumdadır? Aranılan her ürüne sahip olabilmek mümkün müdür?

 

 

The Ordinary ürünleri Türkiye’de çoğu tedarikçi tarafından sağlanmaktadır. Tedarik ediliyor tamam ama tüketici aradığı ürünü bulabilip aynı zamanda ucuz yollu sahip olabiliyor mu? Bütçe meselesi kişiden kişiye göredeğişir elbette bu bir gerçek. Ama neden tedarikçinin yaptığı şeyi yani The Ordinary ürünlerini yurtdışından getirme işlemini siz kendiniz yapamayasınız ki? Hele de bu kadar önem verirken, saatlerce internet başında fiyat kıyaslaması yaparken.

 

 

İnternete girip Amazon, Ebay gibi büyük sitelere bakıp fiyat kıyaslaması yaptığınızda tedarikçilerin yurtdışından getirip kar etmek için (ki bu haklı bir gerekçe) koydukları ürünlere boşuna fazladan ödeme yaptığınızı, bunun yerine çok daha cüzi miktarlara sizin de The Ordinary ürünlerini yurtdışından da sipariş edebileceğinizi göreceksiniz.

 

İnsanlar artık kozmetik ürünlerinde bir yıllık alışverişini birden yapıyorlar çünkü cilt rutin bakım ve hangi ürün kullanılıyorsa o ürüne olan alışkanlığı sever. İşte burada şu ayrıntı çok önemlidir; artık The Ordinary gibi kozmetik ürünlerini de yurtdışından getirtebiliyorsunuz.

 

Derseniz ki ‘’kozmetik ürünleri yurtdışından getirtilebiliyor mu?’’ Bireysel olarak gümrüğe takılır ancak bizim gibi (Amerikasepetim) lisanslı aracı kurumlar sayesinde bu mümkündür. Yani siz artık sayemizde The Ordinary ve istediğiniz her ürünü yurtdışından sipariş edebilirsiniz. Nasıl mı?

 

Sistem işleyişi çok sade ve basit. İsterseniz Amerika’ya gönderilen herhangi güvenilir bir siteden direkt olarak bizim Amerika’da bulunan teslimat merkezimize The Ordinary ürünlerinizi alıp gönderin, isterseniz The Ordinary ürünlerini alacağınız siteden linki Amerikasepetim adresimize kopyalayın oradan satın alın biz de Türkiye’deki adresinize gönderelim bu kadar basit. Yani aslında yurtiçinden alışveriş yapmak kadar zahmetsiz. Üstelik bizim Amerika’daki adresimize ulaştıktan yaklaşık 8 gün sonrası size teslim edilir. Ödemeleri kartla ya da havale yoluyla yapabiliyorsunuz. İstenmeyen hasarlara karşı sigorta tarafımızdan her ürün için yapılmaktadır. Ürünü alırken yaptığınız toplam ödeme dışında hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz.

 

Aklınıza birkaç sorunun takılması çok normal. Sol alt köşese whatsapp hattımız var oradan ya da [email protected] adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Youtube ve instagram adreslerimizden bizleri takip ederseniz de çok seviniriz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.