BLOG YAZILARI

- Omega Tresor Collection

Amerikasepetim servislerinden siparişlerinize uygun olan hizmet kanalını seçerek Omega Tresor Collection ürünlerini satın alabilirsiniz. Yurtdışı siparişlerinin güvenilir adresi Amerikasepetim, sizler için gümrük, vergi ve kargo işlemlerini üstlenerek satın alma kolaylığı sunmaktadır. İçeriği keşfetmeye devam ederek Omega Tresor Collection saatlerini ve Amerikasepetim servislerini inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Omega Tresor Collection Hakkında

 

İsviçre lüks saat markası olan Omega, son derece köklü bir firmadır. 1848 yılından itibaren saat üretimleri yapan markanın ünlü koleksiyonları mevcuttur. Swatch Gruba bağlı olan Omega, kadın ve erkek saatlerinin satışlarını gerçekleştirmektedir. Dünya genelinde pek çok mağazası bulunan Omega’nın resmî web sitesi üzerinden saat satışı bulunmamaktadır. 

 

 

 

 

Omega saat kategorileri arasında şık saatler, dalış saatleri ve spor saatler bulunmaktadır. Ürünlerin ana materyalleri altın, titanyum, seramik ve çeliktir. Saat türleri kronometre saatler, kronograf saatler, otomatik saatler, manuel (kurmalı) saatler ve kuvars saatler olmak üzere 5 alt başlıkta incelenmektedir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

Omega’nın en meşhur saat koleksiyonlarından biri ise Tresor Collection’dur. Tresor koleksiyonuna özgü ilk saat 1949 yılında üretilmiştir. Tresor koleksiyon saatleri mekanizma yapısıyla, kullanılan altın kaplama malzemeyle ve ince işçiliğiyle oldukça kaliteli ve işlevselliği yüksek saatlerdir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

Omega Tresor Collection bünyesinde 57 saat çeşidi bulunmaktadır. 10 farklı renk alternatifiyle spor ve şık bir forma sahip Tresor saatleri kadranlarının tamamında roman rakamları kullanılmıştır. Zarif ve kibar bir görünümü olan Omega Tresor Collection saatleri manuel (kurmalı) ve kuvars türlerinde üretilmiştir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

6 farklı kalibre ölçüsüyle satılan Tresor koleksiyon saatlerinde deri kordonların yanı sıra mücevher ile kaplı kordonlar da kullanılmaktadır Omega Tresor koleksiyonu kadınlar için çıkarılmış ve kırmızı, pembe, yeşil gibi farklı renk geçişlerine sahip tasarımlarla üretilmiştir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

Bilek üzerinde ağırlık yapmayan, hafif ve konforlu bir saat türü olan Tresor koleksiyon ürünleri Omega’nın klasik saat görünümüne sahiptir. Saat türleri modernize edilmiş ve 36 mm ve 39 mm kasa ölçüleri kullanılmıştır. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

 

Omega Tresor Collection saatleri 5 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Saatlerin yapımında kullanılan kaliteli materyal ve malzemeler sayesinde Tresor saatler yatırımlık ürünler kategorisine girmektedir. 

 

 

Omega Tresor Collection

 

Omega Tresor Collection Türkiye

 

Amerika’dan satın almak istediğiniz Omega Tresor Collection ürünleri için Paket Oluştur veya Benim İçin Al kanallarından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Amerikasepetim’in hazırlamış olduğu yurt dışı sipariş hizmetleri dahilinde gümrük uygulamaları, kargo işlemleri ve vergi ödemeleri hazır hale getirilmektedir. Hızlı ve güvenli bir alışveriş için her iki hizmetimizden de kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizi öğrenmek için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.