BLOG YAZILARI

- Olympian Labs Besin Takviyeleri

Sağlığımız için besin takvileri almak son derece önemli. Güvenilir sağlık takvileri bulmak her zaman kolay olmuyor. Olympian Labs yıllardır bu işe kafa yormuş ve kullanıcılarının güvenini kazanmıştır. Amerika'dan Olympian Labs ürünlerini kolay ve hızlı bir şekilde sipariş vermek isterseniz Amerikasepetim sizin için burada. Olympian Labs ve Amerikasepetim hakkında daha fazla bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

 

 

Olympian Labs Hakkında

1992 yılında sağlık bilincine sahip iki sporcunun yapay renkler, tatlandırıcılar ve koruyucular içermeyen güvenli, etkili sağlık takviyeleri aramasıyla başladı. Bu tür ürünleri bulmanın ne kadar zor olduğunu anladıklarında kendi şirketlerini kurmaya karar verdiler ve  Olympian Labs' ı kurdular. 

 

 

Olympian Labs, yaklaşık 30 yıldır en son bilimsel araştırmalarla desteklenen yüksek kaliteli sağlık takviyeleri geliştirmektedir. Ürünleri mümkün olan en iyi faydaları sunan en saf ham maddeleri içerir. Yüksek standartlarını karşıladıklarından emin olmak için ürünlerini kapsamlı saflık ve etki testlerine tabi tutarlar. Her seviyede optimum kalite kontrolü sağlamayı kendilerine görev bilen Olympian Labs, böylelikle kalitesinden asla ödün vermiyor.

 

Olympian Labs Besin Takviyeleri

 

Olympian Labs, kullandığı her bileşen konusunda oldukça dürüst ve titiz olup, dozlarını her zaman uzman çalışmalarına dayandırıyor. cGMP sertifikalı bir tesis olarak, sağlık takviyelerini tüm endüstri ve yasal standartları karşılaması için üzerine düşen her şeyi yapıyor. Bu da onları yıllardır en güvenilir sağlık takviyesi markalarından biri yapıyor.

 

Olympian Labs Besin Takviyeleri

 

Olympian Labs Türkiye Satış

Sağlık takviyesine ihtiyacınız varsa Olympian Labs size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır. Amerika'dan nasıl sipariş verebilirim diye bir düşünceniz varsa Amerikasepetim sizin için işleri çok kolaylaştırıyor.  Tek yapmanız gereken Amerikasepetim sitemizi ziyaret ederek hızlı ve güvenilir alışverişin tadını çıkarmak. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.