Oliva Serie V Puro

Bir puro sever olarak Oliva Serie V i denememiş olamazsınız. Yeniden sahip olmak, düzenli getirtebilmek, uygun maliyetlerle puro zevkinizi yaşamak istiyorsanız, yurt dışından kolaylıkla puro nasıl getirteceğinizin kapılarını açıyoruz.

 

 

Oliva Serie V Hakkında

 

Oliva muhtemelen puro endüstrisi içerisinde en tanınmış markalarından birisidir ve çok çeşitli karışımların yanı sıra geniş bir vitola yelpazesine sahiptir. Oliva Serie V, Oliva markasının klasikleşmiş standart purolarından birisidir. Tamamen el yapımı olan Oliva Serie V, orta ve tam gövde tipleriyle yaklaşık 85 dakikalık çekiş deneyimi vadeder. Kahve çekirdeği rengine sahip sarıcı renk tonu ile çok hoş bir görüntüye sahip olan bu puro her bölümünde farklı tat notalarıyla ön plana çıkıyor.

 

 

Oliva Serie V çekiş deneyimi sırasında fark edilecek ilk şey, çok düz ve iyi inşa edilmiş bir vücuda sahip olmasıdır. Gerçekten de güzel ve sert bir yapıya sahip olan bu puronun eğer varsa yumuşak noktaları çok seyrektir. Sargının yağlı parlaklığını ortaya çıkaran kahve çekirdeği tonunun yanı sıra birkaç hafif rustik damar barındırır.

 

 

Oliva Serie V , En nemli ortamlarda bile uzun süre dayanıklı bir şekilde kendisini muhafaza edebilen bu klasik puro, Hindistan cevizi, kahve, ahır ve odunsu bir tat deneyimine hafif oranda karabiber notalarının eşlik etmesiyle başlıyor. Puronun üçte birlik kısmı bittiğinde ikinci üçte birlik kısmında tat değişmeye başlıyor. Bu kez maun ağacı ile başlayan notalar yavaşça yerini çok daha kokulu bir gül ağacına bırakarak daha zengin bir lezzet tablosu meydana getiriyor.

 

 

Oliva Serie V , Şuruplu ve kremsi pekmezin de eşlik eden notaları ile oldukça iyi gitmesinin yanı sıra karabiber notalarının varlığı sayesinde bir yandan keskinliğini de korumaya devam ediyor. Puronun son kısmına gelindiğinde ise, notaların gül ağacından meşe ağacına dönüştüğü hissediliyor. Burada, belirgin bir şekilde kızartılmış ve daha öncekilerden çok daha derin olan kakao ve kahve çekirdekleri ön plana çıkmaya başlıyor.

 

 

Puronun genel tadı kadifemsi olarak ifade edilebilir. Ayrıca oldukça pürüzsüz bir ağız hissi vardır. Puro çekiş sırasında kuru tarafa doğru biraz eğiliyor. Ancak aşırı derecede değil ve genel olarak dengeli bir şekilde hareket ediyor. Yaşam döngüsü, odunsu özellik ve karabiber gibi tekrarlayan ve tutarlı temalara sahiptir. Bitiş oldukça uzun sürüyor. Bitiş sonrasında damakta kısa bir süre de olsa kalmaya devam ediyor. İçinde bulunulan oda veya ortamın kokusuna ise olumsuz ve rahatsız edici bir etki yapmıyor.

 

 

Oliva Serie V Satın Al

 

Oliva Serie V Amerika’daki birçok Cigar websitesinde satılmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz Whatsapp hattımızdan da destek alabilirsiniz. Aslında sipariş vermek de, getirtmek de oldukça kolay. Nasıl sipariş vereceğinizle ilgili detaylarla sizi boğup kafanızı şişirmeyeceğiz, aşağıdaki videolarımızda servislerimizi görebilirsiniz. Asıl sizi düşündürenin gümrük olduğunu biliyoruz. Gümrük tarafında da sizi hiç uğraştırmadan sorunsuzca biz devreye giriyoruz. Siz ise Oliva Serie V in keyfini çıkarıyorsunuz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp