Olaplex Alışveriş

Olaplex genel olarak profesyonellerin kullandığı bir saç açma ürünüdür. Ürün çeşidine göre örneğin Olaplex No.3 grubu kullanıcının kendisi de uygulayabilecek şekilde alternatif olarak sunulmaktadır. Boyadan önce saç açma ya da çok sert saçların kopmaya maruz kalmadan bakımı sırasında tercih edilen Olaplex doğal içeriğiyle devrim niteliğinde bir kozmetik türüdür.

 

 

Bazı saç bakım uzmanları Olaplex kullanımının önemini hem sağlık açısından hem de işlerinin kalitesini arttırmak açısından özellikle tercih ederler. Ancak her kuaförde Olaplex ürünlerine ulaşabilmek mümkün değildir. Çünkü belli ürünleri dışında kullanımı üst düzey bir vizyon, profesyonellik gerektirmektedir. Ancak kişiler isterlerse Olaplex’i kendileri edinip uygulamayı güvendiği saç bakım uzmanlarına da yaptırabilirler. Tabi bunun için öncelikle Olaplex’e erişebilmeleri gerekmektedir.

 

 

Olaplex Türkiye’de az da olsa bilinen ve satışı yapılabilen, kimi bütçeler için de pahalı denebilecek bir kozmetik ürünüdür. Kişisel alımlarda bir hayli maliyetli olmakta, profesyonel alımlarda ise kuaförlerin kar marjını etkileyebilecek durumdadır. O yüzden kullanıcılar ister profesyonel olsun ister kişisel amaçla olsun Olaplex’i yurt dışından sipariş edebilme ihtimalini seçenek olarak düşürler.

 

 

Olaplex, kozmetik ürün grubuna dahil olduğu için yurt dışından sipariş edilemez algısı çok eskilerde kalmalıdır. Çünkü her ürün grubundan olabileceği gibi artık Amerikasepetim.com gibi lisanslı kurumlar sayesinde yurt dışından Olaplex de getirtebilmek mümkündür. Bunun çok sade iki yöntemi şöyledir;

 

 

İster Olaplex’i Amerika’ya gönderim yapan bir yerden satın alıp bizim Amerika’daki adresimize gönderin, isterseniz Olaplex’i alacağınız web sitesinin linkini Amerikasepetim.com adresine kopyalayın biz sizin adınıza satın alalım. Olaplex’i Amerikasepetim.com’un teslimat birimine ulaştığında en fazla 8 iş günü içinde Türkiye’deki adresinize gönderelim.

 

 

İşleyiş süreci bu kadar sadedir. Yeter ki satın almış olduğunuz Olaplex bizim Amerika’daki teslimat birimimize ulaşsın. Ondan sonra gümrüğe takılma riski olmadan, hasar ihtimaline karşı sigortalı bir şekilde kapınıza kadar gelir. Üstelik Olaplex’i satın alırken ödemelerinizi gümtekten geçerken extra ücret ödemeden faizsiz 3 taksitle ya da havale yoluyla yapabilirsiniz.  

 

 

Aklınıza takılan her durum için Amerikasepetim.com’da bulunan whatsapp hattından, [email protected] adreslerinden bizlere ulaşabilir, youtube ve instagramdan bizleri takip edebilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp