Nutrivene Sipariş

Her geçen gün daha çok kişinin bilinirliğini kazandığımız Amerikasepetim platformumuzda artık supplement yani destekleyici gıda ürünlerini rahatlıkla getirtebildiğinizi biliyorsunuz. Nutrivene de bunlardan sadece biri. Bugünkü köşemizi Nutrivene markasına ayırdık.

 

 

Nutrivene Hakkında

 

Nutrivene, enzimlerden esansiyel yağ asitlerine, botanik otlardan minerallere ve multivitaminleren probiyotiklere kadar çok destekleyici ürün geliştiren bir markadır. Özellikle down sendromlu çocuklara yönelik çalışmalarıyla ön plana çıkan Nutrivene, reçete gerektirmeden ulaşılabilen tamamen yasal besin takviyeleri sunmaktadır. Nutrivene-D, Down sendromunu desteklemek için formüle edilmiş bir besin takviyesi programıdır. Program günlük ek destek, enzim ve gece formülü içermektedir.

 

 

Nutrivene-D günlük takviyesi, çocuğunuzun gün boyunca ihtiyaç duyabileceği vitaminler, mineraller, amino asitler ve diğer temel besinlerden oluşmaktadır. Down Sendromlu çocukların sindirim enzimlerinde eksik olabilmekte ve bu durum malabsorpsiyon problemlerine yol açabilmektedir. Nutrivene ile sindirim enzimleri takviye etmek, çocuğunuzun günlük gıda alımına ve besinleri daha iyi emmesine yardımcı olabilir. Erken yaşlanma, düşük büyüme oranları ve uyku bozuklukları da Down sendromunda oldukça yaygın bir sorun olarak kabul edilmektedir.

 

 

Gece formülü, akşam ve sabah yemekleri arasında normal fizyolojik fonksiyon için gerekli besinleri sağlamaktadır. Yiyecek ve içeceklere karıştırılabilir yapıya sahip kapsül ve toz formları bulunan Nutrivene’nin kullanımı bebekler için de uygundur. Bir bebeğe Nutrivene verirken, önemli ölçüde azaltılmış bir dozajla başlanır ve 1 ila 2 haftalık bir süre boyunca tam bir doza kadar çıkılır. Nutrivene doğrudan bebek formülüne veya anne sütüne eklenerek bebeğe verilmektedir.

 

 

Nutrivene veya başka herhangi bir diyet takviyesine başlamadan önce doktorunuzdan da tavsiye almanız önerilmektedir. Nutrivene’nin çok ciddi yan etkileri bulunmamakla beraber bazı çocuklarda günlük enzim ürünlerinin kullanımı sonucu gevşek dışkı problemi ortaya çıkabilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmanız halinde, çocuğunuza verdiğiniz dozajı yarıya indirmeniz problemi çözmeniz için yeterli olacaktır.

 

 

Ek olarak, bazı çocuklar günlük takviyelerin tadını sevmezler. Azaltılmış bir vitamin tadı olan ve birçok gıda ile iyi karışan mikro kapsül halindeki bir toz formu da dahil olmak üzere günlük takviyelerin çok çeşitli formları mevcuttur. Tat problemlerinin çözümü için bunlardan uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca tat arttırıcı önerilerin bir listesi de mevcuttur. Bu nedenle genellikle tat ile ilgili herhangi sorunlar en aza indirilebilmektedir.

 

 

Nutrivene Satın Al

 

Birçok makalemizde de belirttiğimiz gibi eğer bir markanın bir ürünü Amazon Amerika’da satılıyorsa, başka bir site aramanıza gerek yok. Bu demek değil ki başka yerden alamazsınız, tabii ki alabilirsiniz ancak Amazon, güvenilirlik açısından öne çıktığından onu öneriyoruz. Nutrivene ürünlerini Amazon Amerika’da aratıp, istediğiniz ürünü bulduktan sonra bir tercih yapmanız gerek. İster Benim için al servisimizi kullanıp, ürünü bize satın aldırabilirsiniz. İsterseniz de Paket Oluştur servimizle, size vermiş olduğumuz Amerika adresinize kargolatarak sevkiyat ve gümrük hizmeti alabilirsiniz. Her iki servisimizde de tüm sevkiyat ve gümrük işlemlerinizi yaparak Türkiye adresinize teslim ediyor olacağız. Biraz kafanızı mı karıştırdık? Her iki servisimizin de videolarını aşağıda izleyebilir ya da Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilir, tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp