BLOG YAZILARI

- Nutrivein Besin Takviyeleri

Sağlıklı bir yaşama adım atmak için asla geç değildir. Nasıl stres azaltırım, nasıl kilo veririm, kendimi nasıl daha enerjik hissederim gibi sorular soruyorsanız, Nutrivein ürünleri size yardımcı olacaktır. Nutrivein ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek isterseniz Amerikasepetim bunu sizin için kolaylaştırıyor. Nutrivein ve Amerikasepetim hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Nutrivein Hakkında

Bir Amerikan markası olan Nutrivein, doğal içerikli besin takviyeleri üreten bir firmadır. Tamamı kapsül formundaki takviye ürünler arasında günlük vitaminleri karşılayan, çinko desteği sunan, kolajen desteği sağlayan, vücudun ihtiyaç duyduğu magnezyum desteğini sunan, hafıza ve beyin sağlığına yönelik takviyeler bulunmaktadır. Büyük bir titizlikle ürünlerini üreten Nutrivein, Amerika'lılar tarafındançok kullanılan bir besin takviyesi markası olmuştur.

 

Nutrivein Besin Takviyeleri

 

 

Nutrivein ürünleri hem fiziksel hem de psikolojik olarak pek çok konuda yararlıdır. Nutrivein faydalarından bazıları:

  • Daha sağlıklı ve uzun yaşamak için gerekli takviyeleri sunar,
  • Stres seviyesini azaltır,
  • Kilo vermeye yardımcı olur,
  • Enerji seviyesini yükseltir,
  • Bağışıklığı korur ve destekler,
  • Odaklanmayı ve dikkat yeteneğini artırır.

 

Nutrivein Besin Takviyeleri

 

 

19 farklı ürün çeşitliliğini bulunan Nutrivein takviyelerinde ihtiyaç duyulan tüm vitamin ve besin destekleri karşılanmaktadır. Uygun fiyatlı bir takviye besin markası olan Nutrivein ürünlerinde katkı maddeler, yapay kimyasallar ve koruyucular yer almamaktadır. Takviyelerin bir kısmı ise vegan tüketime uygundur.  Kalite kontrol testleriyle hazırlanan ve üretilen Nutrivein takviyeleri, yüksek değerde besinler içermektedir. Tüm Nutrivein Supplements ürünleri CGMP sertifikalı ve FDA onaylıdır. 

Takviyelerin kullanımı yemekten 30 dakika önce ve yemekten 30 dakika sonra olmak üzere iki farklı şekilde önerilmektedir. Bazı takviyeleri yemekten sonra bağırsakları çalıştırmak istendiği için, bazı takviyeleri ise tokluk hissi gibi etkenler sebebiyle yemekten önce almak takviye ürünlerden maksimum verim elde etmeyi sağlar. 

 

Nutrivein Besin Takviyeleri

 

 

Nutrivein takviyeleri şu kişiler için önerilmez:

  • Hamile ve emziren kadınlar için,
  • 18 yaşından küçük kişiler için,
  • Yakın tarihte cerrahi bir operasyona girmiş/girecek olan kişiler için. 

 

Nutrivein Besin Takviyeleri

 

 

Nutrivein Türkiye Sipariş

Nutrivein doğal besin takviyelerini Amerika'dan satın almak Amerikasepetim sayesinde çok kolay. Nutrivein ve Amerika'dan sipariş vermek istediğiniz diğer ürünler için sitemizi ziyaret edebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

Bu makale 09-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.