Nutrafol Women

Saçlarınızın dökülmesi, erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da sıklıkla karşılaşılan bir sorun. Bu konuda yüzlerce çözüm, kürler, tabletler, losyonlar, makineler olmasına rağmen, Amerika’da en çok tercih edilen ürün Nutrafol Women tablettir. Reçete gerekir mi, gümrük işlemleri nasıl olacak gibi aklınıza takılan tüm soruların cevapları da bu yazımızda.

 

 

Nutrafol Women Hakkında

 

Nutrafol Women %100 katkısız ve doktorlar tarafından formüle edilmiştir. Üretim yeri ABD olan Nutrafol Women, doğal maddelerle üretilmiş olup içeriğinde hiçbir yapay katkı maddesi yoktur.

 

 

Kadınlara özel bu ürün, kadınların saçlarının uzamasını yavaşlatan faktörlerin etkilerini azaltır. Bu faktörler; stres, hormonlar (özellikle östrojen veprogesteron), metabolik değişiklikler, yetersiz beslenme. Bu gibi nedenlerle dökülen ve incelen saçları Nutrafol Women, doğal içeriği sayesinde dökülmeyi durdurur ve saçların güçlenmesini sağlar.

 

 

Nutrafol Women içeriğini 21 güçlü bileşen oluşturmaktadır. 3 temel bileşeni şunlardır; Ashwagandha, Tokotrienol Kompleksi ve Deniz Kolajeni.

 

 

Nutrafol Women; stres, diyet, aşırı şekillendirme gibi sebeplerle saçları incelmiş 18 ile 44 yaş arası kadınlar için önerilir. Kapsül şeklinde olan Nutrafol Women’ın kullanımı yemek ile birlikte günde 4 kapsül olacak şekilde önerilir. 6 ay kullanımdan sonra olumlu sonuç elde edilir.

 

 

Yapılan klinik çalışmalarında, 6 ay boyunca Nutrafol Women kullanan kadınların %86’sında saç uzamasında iyileşme, %84‘ünde daha güçlü saç uzaması görülmüştür. Başka bir hastalığın varlığı veya düzenli ilaç kullanımı gibi durumlarda Nutrafol Women kullanmadan önce doktora danışılması gerekmektedir.

 

Allure’nin 2018 En İyi Güzellik Çığır Açma Ödülü’nü kazanmıştır. Birçok moda dergisi tarafında en iyi saç uzatma çözümü olarak kabul edilmiştir.

 

Nutrafol'a ait Nutrafol Women’s Balance ve Nutrafol Men adında iki adet ürünü daha bulunmaktadır. Nutrafol Women’s Balance; saçları incelmiş, hormonal dalgalanmalar yaşayan 45 yaş üstü kadınlar için önerilir. Nutrafol Men ise; hormonlar, stres ve sağlıksız yaşam tarzı sebebiyle saçları zayıflamış ve seyrelmiş erkekler için önerilir.

 

 

Nutrafol Women Sipariş

 

Daha evvelki yazılarımızı da takip ettiyseniz, bir ürün satışı amazon Amerika’da varsa önce oradan sipariş vermenizi öneriyoruz. Amazon’dan kendiniz satın bize göndermek, bizden sadece kargo ve gümrük hizmeti almak istiyorsanı aşağıdaki videomuzdaki adımları takip ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

Eğer beni uğraştırmayın, siz alın, kargosunu, gümrüğünü yapın, kapıma getirin diyorsanız, bunu da kolay hale getirdik. Aşağıda ilettiğimiz butona tıklayarak siparişinizi verebilirsiniz.

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular, diğer getirtmek istediğiniz ürünler hakkında bilgi almak için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Konular
whatsapp