BLOG YAZILARI

- The Nue Co

The Nue Co’nun tamamen organik içerikli takviyelerini Amerikasepetim ile kolayca satın alabilirsiniz. Tüm gümrük ve kargo işlemlerini hallederek The Nue Co ürünlerini adresinize teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için yazımızın kalanını okumanızı öneririz.

 

 

 

The Nue Co Hakkında

 

İnsanlığın ve gezegenin sağlığını olumlu yönde etkileme hayalini benimseyen The Nue Co, temiz ve sürdürülebilir malzemeler içeren takviye ürün markasıdır. Klinik olarak kanıtlanmış malzemelerle hazırladıkları bileşenleri formüle eden marka, piyasadaki güvenilir markalar arasında yer almaktadır. Bilim ve doğanın en iyilerini birleştiren markanın ürünlerinde bulunan, Ayurveda ve Çin ilaçlarının en iyi uygulamalarıyla eşleştirilmiş bileşenleri etkili çözüm sağlıyor. 

 

 

 

 

Piyasadaki çoğu marka üretimi daha ucuz hale getirmek için takviye gıdalarında %50'ye kadar dolgu maddesi, hacim arttırıcılar ve tatlandırıcılar gibi sentetik malzemelerle hazırlamasına karşı, The Nue Co’nun üretim felsefesi etik ve sürdürülebilir şekilde yetiştirilen içerikler kullanmaktır. Temel içeriklerini dünya çapında sürdürülebilir şekilde tedarik eden markanın ürünlerinde glüten, soya, şeker, tatlandırıcılar veya yapay renklendiriciler gibi zararlı maddelerin hiçbiri bulunmuyor. Kanada, Hindistan ve Çin’de organik olarak yetiştirilen bitki özlerine sahip ürünlerin formülleri %97 aktif bileşenlerden yapılmaktadır. 

 

 

The Nue Co

 

 

Markaya ait ürünlerde cilt ve bağırsak sağlığından saç dökülmesine kadar birçok sağlık ihtiyacına hizmet eden gıdalar bulunuyor. Saç dökülmesini durdurmak ve saç uzamasını hızlandırmak için klinik olarak kanıtlanmış takviyeleri saç bakım rutinine dahil etmek mümkün. Bağışıklığı artırmak, cilt bariyerini yenilemek, uyku problemlerini en aza indirmek için organik içerikli vitamin ve besinlerle ecza dolabınızda The Nue Co ürünlerine yer açabilirsiniz. Zihin-vücut dengesini destekleyici ürünleri ile The Nue Co, çağımızın hastalığı odaklanma problemleri ve stres bozuklukları için de doğal bir çözüm sunmakta.

 

 

The Nue Co

 

 

İnsanlığa katkıda bulunmak ve doğaya olumlu bir etkide bulunma çabası gösteren The Nue Co, iklim pozitif bir işletme olarak geri dönüşümü tüm gücüyle destekliyor. Ürün ambalajlarının %95’i doğada tamamen geri dönüştürülebiliyor. 

 

 

The Nue Co

 

 

The Nue Co ürünleri, vücudun ihtiyacı olan takviyeleri sürdürülebilir kaynaklarla sağlaması yönüyle sektörde örnek alınan işletmeler arasında yer alıyor.

 

 

The Nue Co

 

The Cue Co Satın Al

 

Yurt dışından yapılan alışverişlerde gümrük işlemleri gibi uğraştırıcı prosedürler canınızı sıkıyor olabilir. Amerikasepetim ile yurt içi alışveriş rahatlığında dilediğiniz ürünü kolayca sipariş ederek satın alabilirsiniz. Sitemizde bulunan satın alma seçeneklerinden birini seçebilir, kargo ve gümrük işlemlerinden kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sipariş vermek istediğiniz ürünü seçmek, sonrasında benim için al veya paket oluştur  seçeneklerinden birini seçmek. Bu aşamaları tamamladıktan sonra siparişinizi adresinize teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki açıklama videosundan edinebilir, sorularınızı WhatsApp hattımızdan iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.