Nubian Skin

Ten renklerimizin farklılığını ortadan kaldırmayı hedefleyen Nubian Skin hem kadınlar hem de erkekler için ten renginde ürettiği iç çamaşırlarla yeni bir market yaratıyor.

 

 

Nubian Skin Hakkında

 

Nubian Skin, hem kadınlar hem de erkekler için ten rengine uygun iç çamaşırı üretimi konusunda uzmanlaşmış bir iç çamaşırı ve çorap markasıdır. İlk kurulduğunda yalnızca kadınlar için ürünler üreten Nubian Skin, günümüzde ürün yelpazesinde erkekleri de eklemiştir. İngiltere merkezli olan marka 2014 yılının Ekim ayında Ade Hassan tarafından kuruldu. Berry, Tarçın, Karamel ve Sütlü Kahve isminde toplamda dört farklı renkte ürünler sunan marka aynı zamanda bir başarı hikayesini de içerisinde barındırıyor.

 

 

2011 yılında kendi ten rengine uygun bir başka deyişle “çıplak” çoraplarını bulamadığı için hayal kırıklığına uğradığında bu fikir üzerinde çalışmayan başlayan Ade Hassan, 2014 yılında bu alanda resmen ticaret yapmaya başladı. Dünyaca ünlü Holywood yıldızı Kerry Washingto’'un markayı tweetlemesi üzerine yalnızca birkaç hafta içerisinde Instagram’da 20 bin takipçinin üzerine çıkmayı başaran Nubian Skin, günümüzde 160 bini aşkın takipçisi ve yüksek ciro oranlarıyla alanında başarılı markalar arasında yer alıyor.

 

 

Beverly Knight, Thandiwe Newton ve Beyoncé da dahil olmak üzere diğer önemli siyahi kadınlardan büyük ilgi gören Nubian Skin, 2016 yılının ocak ayının başlarında kapsayıcılıklarını genişletmek için bir asimetrik çıplak çorap koleksiyonu başlattı. Günümüzde ise daha büyük ölçekli kampanyalar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Son zamanlarda Nubian Skin, "Fas geceleri”, “sınırlı sayıda lüks iç çamaşırı” ve “Afrika'dan ilham alarak yapılan uyku giyim koleksiyonu" isimli yeni projeler başlattı.

 

 

Günümüzde Nubian Skin, çeşitli perakendecilerde satılıyor olmanın yanı sıra online olarak da rahatlıkla sipariş edilebiliyor. Nubian Skin ürünleri arasında; sütyenler, külotlar, boxerlar, çoraplar, korseler ve bodysuitler bulunuyor. Ayrıca hediye kartı satış seçenekleri de mevcut.


 

2015 yılının Eylül ayında markanın kurucusu Ade Hassan, Büyük İngiliz Girişimci Ödülleri'nde yılın moda girişimcisi ödülüne layık görüldü. Ekim 2015 itibariyle ise Nubian Skin, İngiltere İç Çamaşırı Ödülleri'nde yılın en iyi çorap markası için aday gösterildi. Ayrıca gene İngiltere'de yılın en sevilen İngiliz tasarımcısı ödülünü kazandı. Son zamanlarda ise Ade Hassan, Siyahi İngiliz İş Ödülleri için finalist olarak aday gösterildi.

 

 

Nubian Skin Satın Al

 

Nubian Skin ürünlerini kendi websitesinden satın alabilirsiniz. Hem Türk kredi kartlarınızı kullanarak Paket Oluştur servisimizi kullanabilir, hem de satın almak istediğiniz ürün linkini bize ileterek sizin için satın almamızı talep edebilir, Benim İçin Al servisimizden faydalanabilirsiniz. Her iki servisimizde de siparişleriniz Amerika lojistik merkezimize ulaşması ardından tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Servislerimizi nasıl kullanacağınız detaylarına aşağıdaki videolarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp