Nub Puro

Yurt dışından puro gelmez diyenlere inat Nub Puro’lar da dahil olmak üzere dilediğiniz puroyu sizin için getirebiliyoruz. Tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Nub Puro Hakkında

 

Nub puroları, Oliva Cigars Company tarafından üretilen birinci sınıf el yapımı bir puro markasıdır. Yumuşak-orta ila tam güçlü bandı arasında farklı seçeneklerde puro içimi vadeden Nub puro, oldukça zengin ve gurme bir tada sahiptir. Bu puroların kısa yapısı, normal büyüklükteki purolarda tatlı nokta olarak bilinen kısmı taklit etmek için yapılmış dengeli bir duman sunar. Üstelik Nub puroları çeşitlerine göre farklılık göstermek koşuluyla sunduğu kaliteye kıyasla oldukça uygun fiyatlarda geniş bir puro seçkisine sahiptir.

 

 

Melanio Oliva tarafından kurulan Oliva Cigars Company, oldukça uzun bir zaman önce 1886 yılında kurulmuş olsa da Nub puroları oldukça yakın bir geçmiş olan 2008 yılından bu yana üretiliyor. Nub Puroları, iyi yaşlanmış bir tütün karışımı kullanan ve baştan sona dengeli bir puro içme deneyimi vadeden kısa bir puro serisidir.

 

 

Bir Orta Amerika ülkesi olan Nikaragua'da üretilen Nub Puroları, zengin bir lezzet profili veren mükemmellik için özenle harmanlanmıştır. Güçlü ve lezzetli bir tat arayan gurme içiciler için Nub puro mükemmel bir seçimdir. En ünlü çeşitleri olan Nub Habano ve Nub Maduro da dahil olmak üzere sayısı yirmiyi aşkın çeşitleri bulunan Nub puroları, çikolata ve vanilya aromalı çeşitlerinin yanı sıra espresso veya cappuccino gibi kahveli purolarıyla da göz dolduruyor.

 

 

Tüm inovatif ürünler gibi Nub puroları da Nikaragua'daki Oliva fabrikasında yalnızca bir fikir olarak başladı. İlk çekişten son çekişe kadar tatlı nokta tadı vermeyi amaçlayan bir puro üretilmek istendi ve sonuç olarak ortaya Nub puroları çıktı. Oliva'nın Nub puroları birbirinden farklı çeşitli ambalajlarda gelir, ancak her biri büyüleyici Nikaragua tütünü ile imal edilir.

 

 

Kısa uzunluğuna rağmen, Nub tam boyutlu bir Toro veya Churchill kadar yanar. Aslında, bu eşsiz şişman puro, geleneksel bir puronun en hoş lezzetini ve gövdesini başarılı bir şekilde yakalar. Tüm çekiş boyunca tatlı nokta hissiyatı verir. Ayrıca her puro el yapımı ve özel sarım olduğu için, her puro sarıcısı tatlı tütünden Habano'nun dumanlı lezzetine kadar kendi ince ve farklı lezzetini katar.

 

 

Nub Puro Satın Al

 

Nub Puro ürünleri için isterseniz dilediğiniz siteden sipariş vererek, size vereceğimiz Amerika adresinize yönlendirebilirsiniz. Bu servisimize Paket Oluştur adını veriyoruz. Paketiniz bize ulaştıktan sonra, gümrük ve kargo ücretinizi iletiyoruz. Ödemeniz ardından tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz. Detayları hemen aşağıdaki videomuzda.

 

 

İsterseniz de sipariş vermek istediğiniz ürün linkini bize iletiyorsunuz. Sizin için satın alıyor, kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz. Bu noktada cigarsinternational, cigarpage gibi siteleri kullanabilirsiniz. Detayları inceleyeceğiniz videomuz hemen aşağıdadır.

 

Diğer Konular
whatsapp