BLOG YAZILARI

- Nourkrin

Saç dökülmesi; kadın, erkek herkes için bir sorun haline gelebiliyor. Nourkrin bu durum üzerine geliştirilmiş ve etkisini klinik çalışmalarla ortaya koymuş bir ürün. Saç dökülmesini nasıl durdururum, saç dökülmesine önleyen ürünler nelerdir diye düşünüyorsanız Nourkrin aradığınız ürün. Peki Amerika'dan bu ürünü nasıl mı sipariş edeceksiniz? Amerikasepetim sizi bu zahmetten kurtarıyor. Hızlı ve güvenilir bir şekilde siparişinizi Amerika'dan evinize kadar getiriyor. Nourkrin ve Amerikasepetim hakkında daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Nourkrin Hakkında

Nourkrin; saç dökülmesini durdur, saç büyümesini teşvik et! Sloganı ile yurt dışında oldukça ilgi görmektedir. Günümüzde saç dökülmesinden şikayetçi çok sayıda insan bulunuyor. Saç dökülmesine çare bulmak için de denemedik yöntem bırakmıyorlar. Bu yöntemler bazen ciddi sağlık sorunlarına yol açabilecek yöntemlere de dönüşebiliyor. Nourkrin bu noktada klinik olarak kanıtlanmış ve güvenli olduğunu tescillemiş. Belirtlildiğine göre herhangi bir yan etki durumu bulunmamakta. 

 

Nourkrin

 

Yapılan araştırmada 3.000 Nourkrin kullanıcı incelenmiş. Testlere yanıt verenlerin %83’ü 12 ay boyunca kullanımda saç büyümelerinde önemli bir gelişme olduğunu bildirmiş. 

Amerika'da saç dökülmesine karşı kullanılan ürünler arasında çok büyük bir yere sahip olan Nourkrin, tamamen ilaçsız ve doğal olarak üretilmektedir. Nourkrin toplamda 100’den fazla bilimsel çalışmaya konu olmuş, birçok klinik makalenin yanı sıra 30 yıl boyunca çok sayıda kullanıcıdan geri dönüş sağlanmıştır.

 

Nourkrin

 

Ürün, saç büyüme döngüsünü doğal olarak desteklediğinden uzun süreli kullanımı önerilmektedir. En az 4 ila 6 ay kullanımı önerilen ürün 6 ay sonra %70, 12 ay sonra %83 etki gösteriyor.

Nourkrin kadın ve erkek olarak iki farklı formül sunmaktadır. Dünya çapında iki formülün de kullanıcılarından olumlu geri dönüşler alınmaktadır. Sağlıklı saç büyüme döngüsünü geri kazanmak isteyen birçok kullanıcı Nourkrin ürününü düzenli kullanmayı tercih ediyor. Saç dökülmesi sorununuz için sizde Nourkrin'i deneyebilir ve sonuçları kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

 

Nourkrin

 

 

Nourkrin Türkiye Satış

Saçlarınızın dökülmesini engellemek ve saçlarınızı güçlendirmek için Nourkrin ürünlerini kullanabilirsiniz. Saç dökülmesini engelleyen Nourkrin ürünlerini, Amerikasepetim sayesinde Amerika'dan çok kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek saç dökülmesi sorununuzu ortadan kaldıracak olan Nourkin ürünlerini tek tuşla sipariş etmek. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

Bu makale 09-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.