Noromectin Plus İnjection

Sığırlarda parazitlere karşı tek enjeksiyonda koruma sağlayan Noromectin Plus kanıtlanmış etkili bir kontrol ve koruma sağlar. Noromectin Plus Injection’ın koruma mekanizmasını, içeriğini ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Yazımızda Amerikasepetim ile nasıl güvenli alışveriş yapılır sorusunun cevabını da bulacaksınız.

 

 

 

Noromectin Plus İnjection Hakkında

 

Noromectin Plus Sığır Enjeksiyonu, FDA tarafından onay almış etkili bir parazit öldürücü ilaç olarak karşımıza çıkıyor. Norbrook tarafından üretilen ilaç iç ve dış parazit kontrolü sağlama özelliğini dünya çapındaki büyük baş hayvan pazarlarında kanıtlamıştır. 

 

 

 

 

Parazitler, canlıların vücutlarının içine ya da dışına yerleşen ve onlardan beslenen canlılardır. Büyükbaş hayvanların vücutlarına yerleşen bu küçük canlılar, onların sağlıklarını olumsuz yönde etkiler. Noromectin Plus Injection Gastrointestinal yuvarlak kurtlar, akciğer kurtları, karaciğer flukeları, sığır kurtçukları, emici bitler ve uyuz akarlarına karşı etkinlik gösterir. 

 

 

Noromectin Plus İnjection

 

 

Kullanıma hazır steril solüsyon olarak piyasada yer alan ürün %1 ivermectin, %10 klorsulon, %40 gliserol formal ve %100 propilen glikol içerir. Ivermectin etken maddesi parazitlerin kas ve sinir sistemine etki eder. Böylece parazitlerin felcine ve ölümüne yol açarak sığırlarınızı parazitlerin negatif etkilerine karşı korur. Önerilen dozu 50 kilogram vücut ağırlığı başına 1 mililitre enjeksiyondur. Omuz arkasından verilir ve 16 gauge ½ - ¾ steril iğne kullanılması önerilir. 

 

 

Noromectin Plus İnjection

 

 

Enjeksiyon deri altına yapılmalı, damar ya da kas içine ilaç enjekte edilmemelidir. Noromectin Plus Injection yalnızca sığırların kullanımı için hazırlanmıştır. Diğer hayvan türlerinde ve insanlarda kullanımı kesinlikle önerilmez. Kullanıldığı taktirde ölüm gibi ciddi sonuçlar doğurabilir. Ayrıca üreme dönemindeki dişi süt sığırlarında ve buzağılarda kullanılmamalıdır. Uygun dozajda kullanıldığı taktirde Noremectin Plus Injection’ın üreme etkinliği üzerinde herhangi bir etkisinin olmadığı bilinir.

Piyasada 50, 100, 250, 500 ve 1000 mililitrelik boylarda Noremectin Plus Injection ilacı bulunur. Ürün ışık almayan bir yerde 15 – 30 derece sıcaklıkta saklanmalıdır. 

 

 

Noromectin Plus İnjection

 

Noromectin Plus İnjection Sipariş

 

Sığırlarınızın sağlığını korumak ve verim düşüşünü engellemek amacıyla piyasaya sürülmüş olan Noremectin Plus Injection’u Amerika’dan Türkiye’ye sizler için getiriyoruz. Amerikasepetim ile yapacağınız alışverişlerde tek tıkla sipariş verebilir, kargo ve gümrük işlemlerini 7 yıllık deneyimimizin ellerine bırakabilirsiniz. “Benim İçin Al” seçeneğinde Noromectin Plus Injection ürününü web sitemiz üzerinden sepetinize eklemeniz gerekiyor. Bu seçenekte %8’luk banka komisyon ücreti alınıyor. “Paket Oluştur” seçeneğinde ise istediğiniz siteden alışveriş yapabilir, teslimat adresi olarak sevkiyat adresimizi kullanarak Amerikasepetim’in hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp