BLOG YAZILARI

- Nooni Cilt Bakım Ürünleri

Cilt güzelliği ürünleri için tercih edilecek marka sayısı çok fazla. Nooni'de bu markalardan bir tanesi. Nooni Skincare ürünlerini Amerika'dan sipariş etmek istiyorsanız siparişiniz için her şeyi Amerikasepetim olarak sizin için yapıyoruz. Nooni ürünleri ve Amerikasepetim hakkında daha detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Nooni Hakkında

Nooni; güzelliğin eğlenceli, kaliteli, son derece etkili ve aynı zamanda ciddi olması gerektiğine inanıyor. Bu inanışın çevresinde kendine özgü ürünleri formüle eden marka, cinsiyet ve yaşa göre büyük bir içerik yelpazesi sunuyor. Bu içeriklerin her biri cilt bakımı ve makyaj rutinini daha iyi hale getirmeyi amaçlıyor. 

 

 

Nooni ürünleri peta sertifikasına sahip ürünlerdir. Cildi tahriş etmez, yormaz. Aynı zamanda içeriğinde herhangi bir hayvansal ürün barındırmaz. Veganların da gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir ürün yelpazesinden bahsetmek mümkündür. Cilde uygulanabilecek ürünlerde zararlı bileşenler oldukça korkutucudur. Cildi daha güzel bir hale getirmek amaçlanırken, zarar vermek kabul edilebilecek bir şey değildir. Bunun için cilt bakım ürünlerinin içindekilerden çok içinde bulunmayanlar önemlidir. Nooni ürünlerinde de kullanılmayan bazı maddeler şunlardır:

 • Sülfatlar (SLS, SLES)
 • Hayvansal yağlar, miskler ve yağlar
 • Çözünmeyen plastik mikro boncuklar
 • Etanolaminler (dea / tea / mea / eta)
 • Parabenler
 • Fromaldehitler
 • Ftalatlar
 • Mineral yağlar
 • Petrol ve türevleri
 • Triklokarbonlar
 • Katran, kömür katranı
 • BHA / BHT
 • Talk

 

Nooni Cilt Bakım Ürünleri

 

Bu zararlı bileşenlerden ve bu zararlı bileşenlerin yan etkilerinden uzak durmak isteyen tüm kullanıcılar Nooni ürünlerini tercih edebilir. Nooni ürünleri; dudak, yüz ve el olmak üzere ayrı ayrı tüm cilt için ürünler formalize etmektedir. %100 Vegan ürünler ile markanın tüm ürünleri güvenlik kontrollerinden geçmiş olup, olası yan etkiler için ürünün içerisindeki alerjiniz olabilecek doğal bileşenleri kontrol edebilirsiniz. Nooni cilt bakım ürünleri birçok kullanıcı tarafından en çok tercih edilen cilt bakım markalarından biri olup, kalitesinden asla ödün vermeyerek insanların ciltlerini güzelleştirmeye devam ediyor.

 

Nooni Cilt Bakım Ürünleri

 

Nooni Türkiye Sipariş

Nooni ürünlerini Amerikasepetim'i kullanarak Amerika'dan güvenli be hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Amerikasepetim sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

Bu makale 20-03-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.