Nobull Project

Hemen her gün ana kategorilerin alt kırılımlarına hitaben yeni bir ürün, marka karşımıza çıkıyor. Nobull Project de bunlardan biri. Herkes için ayakkabı değil, sporcular için ayakkabı da değil, kendini adamış sporcular için ayakkabı üretiyor. Haydi başlayalım.

 

 

Nobull Project Hakkında

 

Nobull, çok sıkı çalışan ve mazeret üretmeden hedefine odaklanan gerçek sporcular için ürünler üreten ekstra kaliteli ve dayanıklı bir spor ayakkabı markasıdır. Nobull, gerçek başarının iyi ayakkabı kullanmakla geldiğini düşünen insanlar için değil. Bu durumun aksine Nobull, gerçek başarı için çok çalışma ve üstün performansa inanan insanların, en az kendileri kadar iyi, profesyonel ve dayanıklı ayakkabı desteği alması için başlatılmış bir projedir.

 

 

Nobull ürünleri, her şart altında ve her yerde sahibiyle uyumlu bir şekilde performans göstermek konusunda uzmanlaşmıştır. Nobull’a göre bir sporcuyu daha dayanıklı, daha sağlıklı veya daha başarılı yapacak şey ayakkabı değildir. Günden güne disiplinli ve istikrarlı bir çalışma yürütecek olan sporcular için olabilecek en iyi seçenektir.

 

 

Nobull, her spor türü için özel olarak tasarlanmış ayakkabılar üretir. Bu ayakkabılar, Nobull projesi kapsamındaki bir dizi profesyonel sporcunun istek, talep, ihtiyaç ve tasarımları doğrultusunda dizayn edilir ve üretilir. Bu anlamda bir Nobul spor ayakkabısı, kendi alanında tam bir uzmandır. Tıpkı onu kullanacak olan sporcu gibi. Bu sayede harika bir ikili olabilirler ve muhteşem işler başarabilirler. Nobull ayakkabıları başlangıçta yalnızca beyaz renkte üretiliyordu. Günümüzde ise oldukça geniş renk paletine ve model yelpazesine sahiptir.

 

 

Nobull, hem erkekler hem kadınlar hem de çocuklar için pek çok spor türüne uygun ayakkabı çeşitlerine sahiptir. Nobull ürünleri arasında; golf, koşu, yürüyüş, vücut geliştirme, bisiklet ve crossfit alanında uzmanlaşmış ayakkabılar bulunur. Ancak Nobull ürünleri yalnızca ayakkabılar ile sınırlı değil. Aynı zamanda kazaklar, ceketler, şortlar, mayolar, tişörtler, kadınlar için sütyenler ve taytlar da Nobull’un ürün yelpazesi arasında yerini alıyor. Çorap, çanta ve şapka gibi çeşitli aksesuarlar da üreten Nobull, sporun en gerçek noktasındaki sporcular için muhteşem bir seçenektir.

 

 

Nobull ekibi, büyük marka ve girişimcilik deneyiminin yanı sıra başarılı sporculardan oluşan bir dizi ekip üyesinin eşsiz bir karışımına sahiptir. Ekibin kombine geçmişi; ürün tasarımı, yaratıcı yön, pazarlama ve yüksek eğitimden meydana gelir. Giderek büyüyen ve gelişen ekibi ile Nobull, sporculara eşlik edecek en başarılı ayakkabıları giderek daha da iyi hale getirme konusunda emin adımlarla ilerliyor.

 

 

Nobull Project Sipariş

 

Nobull Project ürünleri şimdilik sadece kendi sitesinde satılıyor. Ne yazık ki Türkiye’ye gönderim yapmıyorlar. Ancak üzülmeyin. İsterseniz Türk kredi kartınızla satın alıp, Amerika lojistik merkezimize yönlendirin, isterseniz de sipariş vermek istediğiniz ürün linkini bizimle paylaşın, sizin için satın alalım. Her iki servisimizin de açıklayıcı videolarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp