Neumann Mikrofon

Her sektörün, her ürün grubunun kendi içerisinde bir lideri, bir ikonu, bir Ferrari’si vardır. Mikrofon denildiğinde ise akla Neumann mikrofon gelmektedir. Türkiye’de ya bulunmayan ya da uçuk fiyatlara satılan Neumann mikrofonları uygun fiyatlara getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Detaylar için buyrun makalemize.

 

 

 

Neumann Hakkında

 

Müzik ile ilgili olanların yakından bildiği Neumann markası, mükemmel ses ve tavizsiz kalite ile 1928 yılında Georg Neumann tarafından kurulmuştur. Üst düzey stüdyoların vazgeçilmezi Neumann markası dünyanın en yüksek ses kalitesini sunmaktadır.

 

 

 

Tarihin ilk mikrofonları sayılan karbon mikrofonlar tiz sesler veriyordu ve düşük kaliteliydi. Georg Neumann bu mikrofonların üzerine kauçuk bir membran gerdirerek çok daha iyi ses veren bir mikrofona dönüştürdü. O dönemde başka bir markanın mikrofonunun hit olması onu durdurmadı daha iyisini yapabileceğinin inancı tam olduğu için yeni bir mikrofon tasarladı. Bu mikrofon ayrıca piyasada satılan ilk mikrofonlarıydı. Geçmişten günümüze düzenli olarak kaliteli ürünleri kullanıcılarla buluşturmayı hedefleyen Neumann markası, mikrofon haricinde stüdyo monitörü, kulaklık ve subwoofer gibi farklı kategorilerde de üretim yapmaktadır.

 

 

 

Modern stüdyo mikrofonlarının geliştirilmesinde etkisi büyük olan Georg Neumann; "klasik tüp mikrofonu" dediğinde ilk akla gelen, U47 adı verilen, seçilebilir polar paterne (kardioid ve omni) sahip ilk kapasitif mikrofonu yarattı. Klasik tüp mikrofon denilen U47'yi daha da geliştirip üç kutup düzeni ekleyerek yüksek filtre içeren U67'yi tasarladı. U67'yi geliştirerek de mühendisler arasında neredeyse efsanevi bir statüye ulaşan en çok beğenilen mikrofon olan U87'yi tasarlamış oldu.

 

 

Ürünlerini kaliteden ödün vermeden bir süreklilik halinde geliştirmeyi kendine ilke edinen Neumann, inanılmaz derecede ayrıntılı ses kalitesiyle övülen TLM 49 ve TLM 67 gibi modern zaman klasiklerini de geliştirerek Neumann karakterini alıp çağdaş tasarımlara taşıdı.

 

 

Ayrıca Neumann, İkinci Dünya Savaşı'ndan bu zamana kadar üretmiş olduğu tüm mikrofonlarını, orijinal yedek parçaları kullanarak onarmaktadır. Neumann mikrofonları, güvenilirliği ve kalitesiyle profesyoneller için vazgeçilmez bir markadır. Onlarca yıllık başarısı, ürünlerinin hem geliştirilmesinde hem de üretiminde kalite odaklı yaklaşıma dayanmaktadır. Bu da markanın hem ses teknolojileri sektöründe hem de bu alandaki ürünlerde öncü olmasını sağlamaktadır.

 

 

Neumann Satın Al

Neumann mikrofonlar sweatwater, bhpphotovideo, amazon, ebay gibi sitelerde kolaylıkla bulabileceğiniz bir ürün grubu. Ancak bizim önerimiz ister ikinci el, ister sıfır önce ebay ve amazon’a bakın. Hem daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz hem de Amerika içi vergiden muaf olursunuz. Aklınıza gelen gümrük endişesi, şu an kafanızı kurcalıyorsa henüz Amerikasepetim ile tanışmamışsınız demektir. Tüm gümrük işlemlerinizi biz tamamladığımız için herhangi bir gümrük takılma, gümrükte kalma, fahiş gümrük masrafları, ötv vs gibi dertleriniz olmayacak. Gümrükle ilgili detayları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Yapmanız gereken ise oldukça basit ; satın almak istediğiniz Neumann mikrofon modelinin linkini internet sitemize ekliyorsunuz, ödemenizi yapıyorsunuz. Sizin için satın alıp, Amerika lojistik merkezimize getirtiyoruz. Gümrük ve kargo ödemeniz ardından ise tüm işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim ediyoruz.

 

Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp