Neosporin Ürünleri

Neosporin Ürünleri özellikle açık yaraları kapatma, hızlı iyileştirici özelliği, çocukların da kullanabilecek düzeyde yakmama özellikleri sayesinde ecza dolaplarında her zaman bulunması gereken ürünlerdendir. Neosporin Ürünlerinin başında da Neosporin merhem gelir. Neosporin Ürünleri Amerika’da neredeyse her ecza dolabında bulunan başucu, hayat kurtarıcı ürünlerdendir. Neosporin Ürünlerinin Türkiye’de ise tam muadili yok denecek kadar azken, Neosporin Ürünleri bulunabildiği kadarıyla (bu tip ürünlerin her zaman orijinal olup olmaması da gözetilmesi gerekmekle birlikte) çok pahalıya satılmaktadır.

 

 

Neosporin Ürünlerinden en çok tercih edilen merhemlerinden olan Neosporin merhemin yaklaşık 28 gr’lığının fiyatı 100 liraya kadar çıkmaktadır. Amazon.com’da ise güncel fiyatı 6.88 dolardır. Bu fiyat farkı yalnızca Neosporin Ürünleri için geçerli değildir. Yurt dışından özellikle Amerika’dan getirtilip satışı yapılan tüm ürünlerin fiyat olarak arasında çok büyük fark olabiliyor çünkü kendinizin bizzat yurt dışından alabileceğiniz ürünler de zaten yurt dışından getirtilerek satılıyor. Neosporin Ürünleri ya da supplementten vitamine, bebek mamasından elektroniğe, kozmetiğe kadar aklınıza gelebilecek tüm ürünleri Amerikasepetim.com sayesinde kendiniz de sipariş verebilirsiniz. Hem de istediğiniz kadar.

 

 

Örneğin Neosporin Ürünlerinin en çok satılanlarından olan Neosporin merhem 28 gram kadar olduğu için 1 kg kadar aynı pakette sipariş verdiğinizde extra gümrük ücreti ya da kargo ücreti ödemezsiniz. Çünkü 1 kg’ı geçmeyen paketlerden extra gümrük ücreti alınmıyor. Amerikasepetim.com olarak Neosporin Ürünleri ya da istediğiniz her ürünü her zaman sizlere gümrüğe takılma riski olmadan teslim ediyoruz. Ama dilerseniz aynı pakete Neosporin Ürünlerinden bolca alıp, parfüm bile koydurabilirsiniz. Dilerseniz paketlerinizi kategorize edip öyle sipariş verebilirsiniz. Neosporin Ürünleri ya da diğer siparişleriniz için yapmanız gereken yöntem kısaca şöyle;

 

 

1) Neosporin Ürünlerini ya da almak istediğiniz diğer ürünleri eBay, Amazon.com gibi güvenilir yerlerden satın alıp adres olarak bizim adresimizi gösterebilirsiniz. Ya da ‘’benim için satın al’’ hizmetimizi kullanıp sizin için satın almamızı talimat verebilirsiniz. Her iki şekilde de Neosporin Ürünleriniz ya da diğer alışverişleriniz bizim Amerika’daki sevkiyat birimimize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar gelecektir. Yapacağınız tüm alışverişlerdeki ürünleriniz hasar ihtimaline karşı sigortalıdır.

 

 

2) Ödemelerinizi isterseniz kredi kartına tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla yapabiliyorsunuz. O andaki toplam hizmet, alışveriş tutarı dışında gümrükten geçerken bile extra ücret ödemiyorsunuz.

 

 

3) Neosporin Ürünlerinden sipariş vermek, Amerika’dan alışveriş konusunda daha fazla bilgi almak için lütfen whatsapp hattımızdan ve [email protected] adreslerinden bizlere yazın. Youtube, instagram hesaplarımızdan indirimler ve yeri ürünlerden haberdar olmak için takipte kalın. Sağlıklı alışverişler dileriz.

Diğer Konular
whatsapp