BLOG YAZILARI

- Mutha Ürünleri

Anneler sağlıklı, kaliteli ürünleri bulmakta çok zorlanıyor. Mutha yeni doğum yapmış olan annelerin kurtarcısı oluyor. Amerikasepetim olarak görevimiz sizi bu ürünlere ulaştırmak. Mutha ve Amerikasepetim hizmetleri hakkında detaylı bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Mutha Hakkında

Mutha, hamileler ve yeni doğum yapmış anneler için pek çok sağlıklı ürün sunan bir markadır. Hamilelik sürecinde alınan kilolar ve vücuttaki bozulmalar, doğum sonrası her kadının kurtulmak istediği olumsuzluklardır. Mutha, yalnızca sağlık değil aynı zamanda güzellik ve estetik konusunda da yeni annelerin en büyük yardımcısı konumunda.

 

Mutha Ürünleri

 

İyi bir anne olmak ve bebeğe en iyi şekilde bakabilmenin ön koşulu öncelikle kendine doğru bakabilmektedir. Kendi bedeninde, kendinden emin ve güçlü hissetmek, başka bir hayata bakabilmek ve büyütebilmek konusunda büyük önem taşır. Mutha, tüm cilt sorunlarının yanı sıra özellikle yeni annelerin korkulu rüyası olan çatlaklarla başa çıkmak konusunda da en büyük yardımcıdır.

 

Mutha Ürünleri

 

Mutha ürünlerini satın alan her kadın yalnızca kendisine değil aynı zamanda Mutha’nın sosyal sorumlulukları kapsamında Afrika ve Asya’daki yardıma ihtiyacı olan annelere de iyilik yapmış oluyor. Bu sayede dünyayı hem kendisi hem de başka insanlar için daha iyi bir yere dönüştürmeye katkıda bulunuyor

 

Mutha Ürünleri

 

Mutha, oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle çok sayıda probleme çözüm sunuyor. Mutha ürünlerinin yapımında doğrudan doğanın kendisinden ilham alınıyor. Pek çok güzellik ürünü hamilelerin kullanımı için sakıncalıdır. Mutha ise doğrudan hamilelere ve yeni annelere hizmet vermeye yönelik misyonuyla, en doğru ve doğal ürünleri bir araya getiriyor. Kakao yağından Shea fındık yağına, mango yağından aloe yağına, avokado yağından Hindistan cevizi yağına, kuşburnu yağından üzüm çekirdeği yağına, balmumundan karnauba mumuna, greyfurt yağından portakal esansiyel yağına, jojoba yağından tatlı badem ve zeytinyağına, A vitamininden C, E ve K vitaminine kadar pek çok doğal besin Mutha ürünlerinde kullanılıyor.

 

Mutha Ürünleri

 

 

Antioksidanlar, yağ asitleri ve folik asit özellikle hamile ve yeni doğum yapmış kadınlar için son derece elzemdir. B9 vitamini olarak da bilinen folik asit, cildin doğal güzelliğinin korunmasında hayati bir role sahiptir. Antioksidanlar ise cildi serbest radikallere karşı koruyan yapılarıyla hem sağlık hem de güzellik açısından büyük öneme sahiptir. Tahrişi engelleyen ve pürüzsüzlüğü arttıran yapısıyla antioksidanlar, özellikle de hamilelik sonrasında daha da önemlidir.

 

Mutha Ürünleri

 

Mutha Türkiye Sipariş

Mutha ürünlerine ulaşmanız sandığınızdan daha kolay. Amerikasepetim olarak bütün süreci sizin için yönetiyor ve kapınıza kadar teslim ediyoruz. Amerikasepetim sitemizi ziyaret ederek diledğiniz ürünü Amerika'dan sipariş verebilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz.

 

 

Bu makale 05-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.