BLOG YAZILARI

- Moschino

Moschino binlerce çeşit ürünüyle hem tarzınızı yansıtabilmeyi hem de fantastik derecede farklı olabilmenizi sağlamak için var. Moschino ürünlerini anavatanı Amerika’dan satın almak ise Amerikasepetim ile çok kolay. Detaylar için yazının devamına göz atabilirsiniz.

 

 

 

Moschino Hakkında

 

Moschino; kadın, erkek, çocuk olmak üzere binlerce ürün çeşidine sahip dünyaca ünlü bir marka olarak tanınmaktadır. Fantezi ürünleri ile dikkat çeken markanın ürünlerini farklı olmak isteyen müşteriler yoğunlukla tercih ediyor.

Markanın ürün gamı oldukça zengin, yalnızca kadın kategorisindeki ürünlerin çeşitliliğine göz atacak olursak:

  • Giyim: Mont ve dış giyim, ceketler, elbiseler, kazaklar, gömlekler, tişört ve sweatshirtler, pantolonlar ve etekler.
  • Çanta: Omuz çantaları, atlet çantaları, kemer çantaları ve sırt çantaları.
  • Ayakkabı: Sandaletler, spor ayakkabılar ve çizmeler.
  • Aksesuarlar: Evcil hayvan koleksiyonu, takılar, telefon aksesuarları, kemerler ve cüzdanlar.

 

 

 

 

Görüldüğü üzere yalnızca kadın ürünlerindeki çeşit sayısı oldukça fazla. Her ürün için pek çok zevke uygun olarak farklı modeller de yine markada yer alıyor. Erkek ürünlerinde de yine aynı ürün çeşitliliğini görmek mümkün. 

Moschino markasının aynı zamanda çocuk ürünleri de bulunuyor. İki ana kategoriye ayrılmış çocuk ürünleriyle, bebeğinizin bile modaya ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz. İlk kategori yalnızca bebeklere hitap ediyor 0-3 yaş arası için zıbından ayakkabıya, ayakkabıdan şapkaya her ürün çeşidini bulmak mümkün. İkinci çocuk kategorisi 4-8 yaş arası için yine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sweatshirtlerden ayakkabılara, ayakkabılardan geceliklere, gecelikten montlara kadar her ürünü bulmak mümkün.

 

 

Moschino

 

 

Kısaca Moschino, aile boyu giyim kuşam ve aksesuar için tüm ihtiyaçları karşılamak üzere hizmet veren bir mağaza olarak dünyanın çeşitli şehirlerinde hizmet vermekte.

 

 

 

Moschino

 

Moschino Türkiye Satın Al

 

Moschino ürünlerini resmî web sitesinden satın almak mümkün. Aynı zamanda Amerika’da hizmet veren alışveriş siteleri de Moschino ürünlerinin satışını sunuyor. Nereden sipariş verdiğinizin önemi olmaksızın sizlere iki hizmetimizden de yararlanma imkânı sunuyoruz. Dilerseniz ürünü kendiniz satın alabilir ve bizden gümrük sürecinde destek talep edebilirsiniz. Ya da siz sadece ürünü seçersiniz, geri kalanı biz hallederiz. Ürünü sizin adınıza sipariş eder, gümrük işlemlerini tamamlar ve adresini ulaştırırız. Deneyimli gümrük müşavirlerimiz sayesinde siparişinizin içeriği fark etmeksizin paketleriniz gümrükten geçer. Son derece hızlı ve ekonomik kargo hizmetimiz sayesinde aylarca beklemenize gerek kalmaz. Üstelik ürünleriniz fiziksel bir zarar da görmez ve güvenli bir şekilde taşınır. Bu avantajlardan faydalanmak için WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.