Montecristo Puro Getirtmek

Amerikasepetim olarak puro severlerin gönüllerinde taht kurduğumuzu biliyoruz. Sizlere isterseniz Güney Amerika’dan isterseniz Amerika’dan ya da dilediğiniz bir başka ülkeden purolarınızı kapınıza kadar getirmeye devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Montecristo Puro.

 

 

Montecristo Puro Hakkında

 

Montecristo, Küba menşeili dünyaca ünlü bir yüksek kaliteli puro markasıdır. Son derece kaliteli olmasının yanı sıra oldukça yaygın ve kolayca ulaşılabilir durumdadır. Hem tekli hem de kutu halinde satışı mevcuttur. Son derece geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Pahalı olarak nitelendirebileceğiniz ürünleri kadar, standart fiyatlarda ürünleri de yaygındır. Sadece bireysen kullanım için değil aynı zamanda hediyelik olarak da alabilirsiniz. İyi bir puro kullanıcısını son derece mutlu edebilecek ürünleri mevcuttur.

 

 

Ürün modelleri arasında Aniversario, Edmundo, Especiales, Gran Piramides, Linea, Open, Petit ve Supremos’un yanı sıra Montecristo’nun piyasaya çıkan kendi hattına ait ilk serisi de No 1’den No 5’e kadar mevcuttur.

 

 

Her ürün modeli kendi içerisinde daha farklı içerik ve fiyatlara sahip ürünlerde sunmaktadır. Aradığınız özelliklere göre çok farklı vitolalarda purolar bulabileceğiniz Montecristo, dolgun gövdeli olma özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Gövde genişliği 1’den 2,1’ kadar değişen Montecristo ürünleri, 10,2 cm’den 23,5 cm olan dev uzunluklara kadar geniş bir boyut tercihi imkânı da sağlıyor.

 

 

Montecristo No 2 modeli, torpedoyu andıran görüntüsü ve muazzam zenginlikteki dumanının yanı sıra; toprak, odunsu ve çikolata notalarıyla dünya pazarındaki en tanınmış purodur. Eğer sıkı bir puro içicisiyseniz Montecristo’nun muazzam deneyimini çoktan yaşamışsınızdır.

 

 

Yeni başlayan ve henüz Montecristo ile tanışmamış kişilerin mutlaka kullanması gereken bu yüksek kaliteli purolar, baştan çıkartıcı bir duman deneyimi vadediyor. 85 yılı aşkın süredir hizmet veren Montecristo, kült ve geleneksel yapısıyla günümüzün en dominant puro markaları arasında yerini korumaktadır. Dengeli karşımı ve seçkin aromasıyla tüm seviyelerdeki puro kullanıcılarına hitap eder. İlk kullanımınızdan sonra daima puro kutunuzda bulundurmak isteyeceğiniz Montecristo, online seçenekler de dahil olmak üzere kolaylıkla temin edilebilmektedir.

 

 

Montecristo Puro Sipariş

 

Nasıl mı sipariş vereceksiniz, oldukça basit. Herşeyden evvel Şubat 2021 itibariyle artık jrcigars sitesini önermiyoruz. Hem gönderimleri çok gecikmeye başladı, hem de yanlış gönderimler yapıyorlar. Bu nedenle Montecristo Puro ürünlerinin satıldığı bir başka siteyi kullanabilirsiniz. Amerika’da puro satan siteler yasal olarak sizin 21 yaş üzeri olmanızı ispatlamanızı istiyorlar. Türk kredi kartı da kabul etmiyorlar. Ancaaaaak, eğer basit anlamda İngilizceniz varsa, siteye mail atıp, mail order ile sipariş verebilirsiniz. Yani Paket Oluştur servisimizi kullanabilirsiniz. Ama `beni uğraştırmayın, size link atayım, siz alın` derseniz, onun da çözümü Benim için al servisimizde. Her ikisini de anlatan videolarımız aşağıda. Aklınıza takılan bir şey olursa Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp