Mommy’s Bliss Gripe Water

Bebeğiniz için ihtiyacınız olan tüm supplementleri sizin için satın alıyor, Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Özellikle gaz sorunu olan bebekler için tercih edilen Mommy’s Bliss Gripe Water siparişlerinizi tüm gümrük işlemlerinizi de tamamlayarak teslim ediyoruz. Nasıl mı? Buyrun başlayalım.

 

 

Mommy’s Bliss Gripe Water Hakkında

 

Mommy Bliss Gripe Water, 1999 yılında bir anne kız tarafından kurulan Mommy Bliss markası bünyesinde ebe-hemşire Roshan Kaderali tarafından bebekler için geliştirilen bir gaz giderici karışım ürünüdür.

 

 

Kaderali İskoçya’da binlerce bebek ve anneye baktığı sürede birçok kolik bebek sancısından muzdarip aileyle tanışma fırsatı yakalar. Ne var ki bu süreçte bebeklerin kolik sancılarını hafifleten gripe water karışımı ile de tanışma fırsatı yakalar. Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındıktan sonra bu sihirli karşımın formülünü en doğal kollardan yaratmaya başlar. 90’lı yıllarda tüm ailesinin desteğini alarak yaklaşık 10.000 dolar bütçeyle markasına hayat verir. Mevcut iyi üretim uygulamaları için ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından kayıtlı bir laboratuvarla çalışır ve Amerika pazarı için ilk tamamen doğal gripe water ürününü geliştirir. USDA sertifikalı bir ürün olarak ABD’de birçok ailenin güvenini kazanır.

 

 

120 ml şişelerde üretilen ürünün kullanımı için iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Zencefil ve doğal rezene içeren Mommy Bliss Gripe Water %100 doğal içerikli,vegan ve organiktir. Yapay renklendirici, sert kimyasallar, glüten, süt ürünleri, alkol ve paraben gibi zararlı maddeleri içermemesi sebebiyle ebeveynlerin güvenle kullanımına uygundur.

 

 

2 hafta ve üstü bebekler için kullanımı tavsiye edilmektedir. Emzirdikten 20 dk. sonra ya da gazdan ememeyen bebeklere emzirmeden 15 dk. önce verilebilir. 4 saatte 1 verilmesi uygundur. Hızlı etkili formülü ile bebeğin rahatlamasını ve sancılarının hafiflemesini sağlar.

 

 

Roshan Kaderali ve kendisinin yolundan yürüyen kızı Yasmin Kaderali tarafından geliştirilen Mommy Bliss Gripe Water, Amerika’da milyonlarca ebeveynin ve bebeğin hıçkırık, gaz yüzünden oluşan bulantı ve rahatsızlık veren kolik sürecine kesin çözüm olarak gönül rahatlığıyla kullanılan bir ürün olmayı başarmıştır.

 

 

Mommy’s Bliss Gripe Water Sipariş

 

Mommy’s Bliss Gripe Water satın almak için Amerika’da birçok websitesi bulabilirsiniz. Ancak en uygun fiyat, hızlı ve güvenilir gönderim alternatifi Amazon Amerika’dır. Türkiye’den giriş yaptığınızda, Türkiye gönderimi yoktur yazısını göreceksiniz ancak üzülmeyin, ister satın alın Amerika adresimize gönderin, isterseniz sizin için biz satın alalım. Her iki servis alternatifimizde de tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Her iki servisimizin de nasıl çalıştığı ile ilgili videolarımız aşağıdadır.

 

 

Diğer Konular
whatsapp