Mirigal Oil

Amerikasepetim olarak yapılamayanı yapabiliyor, yurt dışından dilediğiniz kozmetik, supplement, sıvı siparişlerinizi adresinize kadar teslim ediyoruz. Mirigal gibi Türkiye’de bulamadığınız ürünleri sizin için satın alıyor, gümrük ve kargo işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Mirigal Hakkında

 

Mirigal, vücut için faydalı yağlar üreten bir markadır. Miriam Azoulay tarafından kurulan marka, cilt tonlarını mükemmelleştirmenin yanı sıra cilt için yararlı olabilecek bir ürüne sahiptir. Kariyerinin başından itibaren Miriam, cilt bakımı ve makyaj yaklaşımını herhangi bir cilt tipinde yansıtıcı ve sağlıklı bir parlaklık yaratan bu hassas sihirli iksir etrafında uyarladı.

 

 

Mirigal yağının bileşenleri oldukça kişiseldir. Losyonlardan, kremlerden ve serumlardan çok önce, tarih boyunca temizleyici, nemlendirici ve çok daha fazlası olarak kullanılan çeşitli yağlar vardı. Mirigal yağı, besin açısından oldukça zengin ve derinlemesine nemlendiricidir, Cildin iyileşme sürecini hızlandırıp, tahrişin azalmasını sağlayan Mirigal yağı, cildin harika görünmesini sağlar.

 

 

Gece veya gündüz temiz cilde 2-3 damla olarak uygulanan Mirigal yağı, tek başına kullanılabileceği gibi aynı zamanda kullanımından sonra herhangi bir nemlendirici de sürülerek desteklenebilir. Mirigal yağı, adı her ne kadar yağ olsa da asla yağlı bir hissiyat vermez ve cilt tarafından anında hızlı bir şekilde emilir. Bu durum, uzun süreli bir parlaklık sağlar.

 

 

Makyaj uygulamasından önce Mirigal yağı kullanmak, yüz için mükemmel bir astar görevi görür. %100 organik olan ve hiçbir kimyasal, koruyucu veya yapay koku barındırmayan Mirigal yağları tercihen serin ve kuru yerlerde ışıktan uzak bir şekilde saklanmalıdır.

 

 

Mirigal yağı, yüksek potensli uçucu ve taşıyıcı yağların organik bir karışımıdır. Bu karışım; antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve yağ asitleri ile dolu bir serum meydana getirir. Bu da cilt tarafından hızlı bir şekilde emilmesini sağlar. Böylece kusurlu bölgeleri beslenmesi sonrasında, pürüzsüzleştirilmiş şeffaf bir parlaklık ortaya çıkar.

 

 

Tüm cilt tipleri için kullanımı uygun olan Mirigal yağı, tamamen unisex bir ürün yanı sıra vücudun her yerinde kullanılabilir. İyileşmesi veya yenilenmesi istenen yara izi veya vücut yüzerlerine güvenle uygulanabilir. Mirigal yağı yalnızca uygulandığı zaman değil, saatlerce cildin susuzluğunu doyuran uzun süreli etkilere sahiptir. Kullanılabilecek en hafif ve en hassas yağlardan biri olan Mirigal yağı. Hassas ciltleri anında yatıştırır ve cildi inanılmaz derecede ipeksi ve pürüzsüz hale getirir.

 

 

Mirigal Oil Satın Al

 

Mirigal yağları başlıca kendi sitesinde ve amazon Amerika’da satılıyor. Amerikasepetim takipçisi iseniz bu her iki servisimizi de kullanabileceğiniz anlamına geliyor. İsterseniz kendiniz satın alıp, size vereceğimiz Amerika adresinize yönlendirin – ki bu servisimize Paket Oluştur diyoruz. İsterseniz de hiçbir şeye karışmayın, sipariş vermek istediğiniz ürün linkini bize iletin, sizin için satın alıp tüm işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim. Her iki servisimizde de tüm gümrük işlemleriniz tarafımızdan yapılmakta olup, sizi hiçbir şeyle uğraştırmıyoruz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp