MICHI

Spor giyim tarzında yaptığı öncülük ve yenilikler sayesinde her zaman bir adım önde olmayı başaran ve dikkat çeken MICHI, Türkiye’den de ilgi görmektedir. MICHI ürünlerini direkt Amerika’dan satın almak isteyenler ise Amerikasepetim olarak sunduğumuz hizmetlerle ilgilenebilir. Grubu fark etmeksizin her ürünü ABD üzerinden sipariş edebilirsiniz ve tüm süreci sizin adınıza yönetebiliriz. Aklınıza takılan soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır. 

 

 

 

MICHI Hakkında 

 

MICHI, Michelle Watson tarafından 2010 yılında New York'ta kurulmuştur. Michelle Watson New York'ta bulunmakta olan dairesinde kurduğu bu marka ile kendini en doğru şekilde ifade etmek isteyen ve performansını doğrusal olarak arttırmak isteyen kadınları, yükseltmek, ateşlemek ve motive etmek istemiştir. 

 

 

 

 

Spor giyim ürünlerine reform yapmak ve ürünleri dönüştürmek isteyen Michelle, standartlaşmış, hoş görünmeyen ve rahatsız edici spor giyim sorununu çözümlemek amacıyla yola çıkmıştır. MICHI hedeflediği durum ile birlikte sadece spor giyim modasına yön vermek, standartları yükselmek ve geliştirmek ile kalmayıp, MICHI 3'' Sharperband ile en çok satan tasarım özelliğini ve dünya genelinde bel hatlarının gururla sergilenebildiği önemli bir silah haline getirmeyi başarmıştır. 

 

 

MICHI

 

 

MICHI, askılı spor sütyenler, sanatsal ve hava alan file parçalar ile ürünlerin sahip olduğu sofistike kesimler sayesinde modaya yön veren bir marka olmayı başarmıştır. Aktif giyim modasında estetiği ön plana çıkarmayı başaran ve spor giyime yeni bir standart koyan tüm tasarım ögeleri MICHI imzasını taşımaktadır. 

 

MICHI

 

MICHI imzası taşıyan, dayanıklı, çok yönlü ve güçlendirici 3D uyumluluğa sahip ve yükseltilmiş olan tüm ürünler, Sedex ve Kanada fabrikaları tarafından sertifikalıdır ve OEKOTEX Made in İtaly malzemeleri ile üretilmiştir. Tüm MICHI ürünleri, spor giyim ürünlerinin nasıl evrim geçirebileceğini ve spor giyim modasında her zaman nasıl şık görüleceğini deneyimlemenizi sağlayacaktır.

 

 

MICHI

 

MICHI Türkiye Sipariş

 

MICHI markalı tüm ürünleri, ürünlerin satışının yapıldığı ve Amerika’da hizmet veren tüm sitelerden sipariş edebilirsiniz. Site fark etmeksizin hizmetlerimizden faydalanabilir ve ürünlere sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Amerikasepetim’den hizmet almanın en avantajlı tarafı, ürünlerin gümrükte takılma riski olmamasıdır. Alanında uzman gümrük müşavirlerimiz görev yaptığı için bu konuda garanti veriyoruz. Ayrıca komisyon oranımız düşük, kargo fiyatlarımız ise ortalamanın altındadır. Amerika’dan satın aldığınız ürünler hakkında bilgi verdiğiniz takdirde tüm süreçlerle ilgilenebiliriz. Hatta Benim İçin  Al servisimiz sayesinde şahsi kredi kartınızı kullanmanıza bile gerek kalmaz. Ürünün ücretini bize ulaştırdığınız takdirde alışverişi sizin adınıza tamamlayabiliriz. Böylece kart bilgileriniz riske girmez. Detaylar aşağıdaki videolarda yer almaktadır.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp