Michael Kors Çanta

Michael Kors, tüm dünyada olmakla birlikte ülkemizde de çok sık tercih edilen, modaya yön veren premium segment markalardan biridir. Kozmetikten aksesuara, kıyafetten çantaya kadar her kategorisinde ayrı ayrı perspektifler sunan markanın Michael Kors Çanta modelleri de kendi içinde her sezon özgün modeller sunabildiği gibi, klasikleşmiş Michael Kors Çanta modellerinden de taviz vermez.

 

 

Michael Kors Çantaların özellikle klasikleşmiş modellerinin tutkunları karakteristik bir imaj çizmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Bu bağlamda Michael Kors Çanta tutkunlarının Türkiye’de de sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. Ki zaten bir alışverişte alınmak istenen şey bir çanta ise orada ciddi manada bir tutku söz konusudur. Bu konuda da maddi değer kadar orijinallik de çok çok önemli bir ayrıntıyı temsil eder. Orijinal olsa bile Michael Kors Çanta piyasası Türkiye’de son çıkan sezonlardan ziyade eski sezon ürünlerde bile yurt dışı fiyatlarının çok çok üstünde olabilmektedir. Örneğin;

 

 

Klasik modellerin eski sezonları bile 4.000 TL’yi bulabilirken son modellerin fiyatları çok küçük bir örnekle dünyanın modaya yön markalarını bünyesinde barındıran alışveriş sitelerinden Farfetch’te 192 Euro’ya satılabilmektedir. İşte bu aşamada işin güzel tarafı Amerikasepetim.com sayesinde yurt dışından alışveriş yapmıyormuş gibi hiçbir fark olmaksızın, güvenilir bir şekilde Amerika’dan sipariş verebilecek olmanızdır. Buna Michael Kors Çanta’dan Michael Kors’un tüm diğer ürünleri dahil olmakla birlikte hem diğer üst segment markaların (Hermes Çanta bile) tüm modellerinden aklınıza gelebilecek tüm ürünleri dahildir hem de ihtiyacınız olan tüm ürünler dahildir (kozmetik, oto yedek parça, kıyafet, ayakkabı vs.). Amerikasepetim.com aracılığıyla Amerika’dan Michael Kors Çanta ve ihtiyacınız olan tüm ürünlerin siparişi için yapmanız gerekenler kısaca şöyle;

 

 

1) Michael Kors Çanta’yı almak istediğiniz online alışveriş sitesinden istediğiniz kadar alıp sepetinize ekleyip, teslimat adresi olarak bizim Amerika’daki sevkiyat birimimize yönlendirebilirsiniz. Çünkü bizim çalışma ofisimiz ve sevkiyat birimimiz de Amerika’dadır.

 

 

2) Diğer seçenek ise ‘’Benim için satın al’’ hizmetimizden faydalanarak, istediğiniz ürünü sizin için satın almamızı isteyebilirsiniz. Michael Kors Çanta ya da aldığınız hangi ürünse bize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde gümrüğe takılma sorunu olmadan, tüm ürünler hasar ihtimaline karşı sigortalı olarak kapınıza kadar gelecektir.

 

 

3) Ödemelerinizi kredi kartıyla taksitli ya da tek çekim, havale yöntemiyle de yapabilirsiniz.

 

 

4) Alışverişinizdeki toplam ödeme dışında (kargo bedeli ve gümrük ücreti de o anda hesaplanır) gümrükten geçerken extra ücret ödemezsiniz.

 

 

5) Michael Kors Çanta siparişi ya da yurt dışından alışveriş konusunda sormak istedikleriniz için bizlere whatsapp ve [email protected]’dan yazabilir youtube ve instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Mutlu alışverişler dileriz.

Diğer Konular
whatsapp