Mejuri Tasarımları

Yurt dışından sorunsuzca mücevher getirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye’de bulamadığınız tasarımlar, değerli ya da değersiz madenlerden oluşan takılan, Mejuri tasarımları da dahil olmak dilediğiniz ürünü yurt dışından adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Mejuri Hakkında

 

Mejuri, mücevher mağazalarında bulunan tipik işaretler olmadan değerli metallerden yapılmış çeşitli ince ve yarı ince parçalar satan Toronto merkezli bir mücevher markasıdır. Takı takan ve interneti kullanan kişiler, muhtemelen Mejuri’nin şık minimalist yüzükler ve küpeler takan güzel kadınları içeren reklamlarıyla karşılaşmıştır.  Ayrıca Mejuri’nin, biri Toronto'da diğeri ise New York'ta olmak üzere iki adet mağazası da mevcut.

 

 

En başarılı köklü markalar gibi Mejuri de eşsiz ve benzersiz bir niş alanı dolduruyor. Birçok genç insan özellikle etik değerler ve sürdürülebilir yaşamla ilgileniyor. Yani uzun yıllar sürecek ve fazla israfa katkıda bulunmayacak kıyafetler, mücevherler ve diğer malları satın almaya özen gösteriyor. Yüksek üretim standartlarına ve kaliteli malzemelere bağlı olan Mejuri gibi markalar, pek çok genç insan tarafından tercih ediliyor. Ancak bu insanların çoğunun lüks mallar satın alabilmek için bir ton parası olmadığı için, ürünlerin de uygun fiyatlı olması gerekiyor. Tıpkı Mejuri mücevherlerinin de iddia ettiği uygun ürün fiyatları gibi. Web sitesinde Mejuri, “lüksün erişilebilir, eğlenceli ve günlük hayatınızın bir parçası olması gerektiğine inanıyoruz” diyor.

 

 

Kuruluşundan bu yana Mejuri, sadece ürünlerinin değil aynı zamanda ürünlerin üretildikleri koşulların kalitesine de kendini adamıştır. Ürettiği ürünlerin her bir parçasını, çıkartıldığı madenden pazara kadar izlemeyi hedefliyor. Çünkü izlenebilirlik, tedarik zincirinin sosyal ve çevresel etkilerini yönetmeye ve geliştirmeye katkı sağlıyor.

 

 

Mejuri aynı zaman değerleriyle uyumlu ortaklar seçme konusunda da son derece özenli ve gayretli davranıyor. Geliştikçe ve büyüdükçe, köken kaynağına kadar tam olarak izlenebilecek materyallere öncelik vermeye devam eden Mejuri’nin üretim ortaklarının yüzde altmıştan fazlası, mücevher endüstrisinde tedarik zinciri sürdürülebilirliğini, çalışma haklarını ve bütünlüğünü sağlamak için uluslararası standart taşıyıcı olan sorumlu mücevher konseyi tarafından onaylanmış dünyaca ünlü tedarikçilerdir.

 

 

Geriye kalan yüzde kırka yakın kesim ise kaliteli parçalar oluşturmak için sosyal ve çevresel uygulamalar konusunda Mejuri ile yakın çalışan aile işletmeleridir. Tüm ortakların, şirket ofisinin yaptığı gibi adil çalışma uygulamalarını, güvenli çalışma koşullarını ve şeffaf iletişimi sağlayan önlemlere bağlı kalarak çalışıp çalışmadığı Mejuri tarafından sürekli takip ediliyor.

 

 

Mejuri Tasarım Satın Al

 

Mejuri tasarımları sadece kendi sitesinde satılmaktadır. Türk kredi kartlarınız da geçiyor olmasına rağmen gümrük işlemlerinizde size yardımcı olmasını istediğiniz bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. İster siz satın alıp, Amerika lojistik merkezimize yönlendirin, isterseniz de bize satın aldırın, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak Türkiye adresinize teslim ediyor olacağız. Biraz karışık mı geldi, aşağıdaki videolarımız size yardımcı olacaktır.

 

 

Diğer Konular
whatsapp