BLOG YAZILARI

- Maryruthorganics

Vitamin takviyesi seçimi oldukça zordur. Maryruthorganics tüm vitaminleri doğal hallerinde sunuyor. Türkiye’de satın almak isterseniz sizler için tüm süreci yönetiyor ve adrese teslim bir şekilde siparişinizi ulaştırıyoruz. Ayrıntılar içeriğin devamında.

 

 

 

Maryruthorganics Hakkında

 

Maryruthorganics FDA onaylı araştırmalarla doğrulanmış gıda takviyeleri üretmektedir. Vegan vitaminler, sıvı vitaminler, kapsüller, mineraller ve şifalı bitkiler dahil pek çok ürün Mary Ruth’ta bulunuyor. 

Okula geri dönüş zamanına özel olarak pek çok çocuk ürününü ön plana çıkaran markada her yaş grubu için gıda takviyeleri bulunuyor. Multivitaminler, sakinleştirici magnezyum takviyeleri ve bağışıklık güçlendirici çinko takviyeleri de bunlar arasında yer alıyor. Çocukların tüketimine uygun olarak sıvı, sakız ve çiğneme tablet formları da bulunuyor.

 

 

 

 

Dört çocuk annesi olan Mary Ruth tüm yaşam evrelerini göz önünde bulundurarak takviyeler üretiyor. Yaşam evrelerine göre ayrılan kategoriler şöyle:

 • Bebek takviyeleri
 • Yürümeye başlayan çocuk takviyeleri
 • Çocuk takviyeleri
 • Doğum öncesi ve doğum sonrası anne takviyeleri
 • Kadınlara özel takviyeler
 • Erkeklere özel takviyeler
 • 40 yaş üzeri kadınlara özel takviyeler
 • 40 yaş üzeri erkeklere özel takviyeler

 

Maryruthorganics

 

 

Tüm bu kategorilere özel takviyeleri üretirken MaryRuth sağlık eğitimcisi, beslenme danışmanı ve mutfak şefi olarak her ayrıntıyı göz önünde bulunduruyor. Mary Ruth’un temel prensipleri ürünlerin lezzetli olması, GDO’suz olması, vegan olması ve gluten içermemesi. Yani hem herkese hitap eden yönüyle hem de gluten hassasiyeti olan kişilerin rahat kullanımı yönüyle oldukça işlevsel ürünler.

 

 

Maryruthorganics

 

 

Mary Ruth ürünleri arasında günlük rutininize ekleyebileceğiniz basit ve etkili takviyeler de bulunuyor. Lezzet yönünden hayır denilmeyecek meyve suyu gibi formlardaki gıda takviyeleri kullanıcıların işini büyük ölçüde kolaylaştırmayı hedefliyor. Bu sebepten olsa gerek ki Mary Ruth şimdiye dek 5 milyondan daha fazla takviyeyi tüketiciler ile buluşturdu. Ürün formatı yelpazesi ise şöyle:

 • Şifalı bitkiler
 • Vitamin ve mineral kapsüller
 • Sakızlar
 • Probiyotikler
 • Sakızlar
 • Lipozomaller
 • Yüz ve vücut spreyleri
 • Damlalar

Bu ürünlerin dışında özel olarak odaklı ürünler de marka tarafından geliştirilmiş. Örneğin genel bağışıklık veya bağırsak sağlığı özelinde etkili bir destek arayanlar için Mary Ruth takviyeleri de ayrıca bulunuyor.

 

 

Maryruthorganics

 

Maryruthorganics Satın Al

 

Ülkemizde Maryruthorganics ürünleri satın almak çeşitli yollarla elbette mümkün. Fakat sürecin pek kullanıcı dostu olduğu söylenemez. Bunun için bizler tüm süreci sizin için yönetiyor ve sorunsuz teslimat yapıyoruz. Benim için al servisimiz ürünü sizler için satın alarak adresinize ulaştırdığımız hizmetimizi kapsıyor. Paket Oluştur  servisimiz ise satın alacağınız ürünün tüm süreçlerini yönetmemizi ve ürünü size ulaştırmamızı kapsıyor. Her iki durumda da kargo, gümrük gibi süreçlerde sorunsuz bir teslimatı sizler için gerçekleştiriyoruz. Servislerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için videolarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bu makale 02-10-2022 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.