Manscaped

Manscaped markası daha çok erkek müşterilere hizmet sunan bir markadır. Bünyesinde bulundurduğu giyim ve vücut bakım ürünleriyle dikkatleri üzerine çeker. Manscaped ürünlerini almanın en mantıklı yolu Amerika üzerinden sipariş etmektir. Amerikasepetim size tam da bu konuda yardımcı olur. Amerikasepetim , satın aldığınız ürünlerin gümrükten sorunsuz bir şekilde geçerek elinize ulaşmasını sağlar. Detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

 

 

 

Manscaped Hakkında

 

Manscaped markası, erkek cilt bakımını son derece önem veren bir markadır. Manscaped sunduğu ürün kalitesiyle müşteri memnuniyetini garanti ediyor.  Yumuşacık pamuğa sahip olan tişört ve boxterları sanki teninizde hiç yokmuş hissini uyandıracak. Ürün yelpazesine incelediğimizde; kasık ve vücut için tıraş makinelerini, kulak ve burun kılı düzeltme makinelerini, jiletleri, saç bakım kremlerini, saç şampuanlarını, deodorantları, parfümleri, tişört ve boxterları görürüz. 

 

 

 

 

En çok satan ürünlerin en üst sıralarında “The Performence Package 4.0” yer alıyor. Kişisel erkek bakım ürünlerini içeren bu ürün setinin içerisinde; tıraş makinesi, kulak ve burun kılı düzeltici, yumurtalık spreyi, sürtünme önleyici yumurtalık deodorantı ve tek kullanımlık tıraş paspasları yer alıyor. Manscaped, bu seti satın aldığınız sizleri hediyesiz bırakmıyor. Setin yanında seyahat çantası ve boxter da gönderiyor. 

 

 

Manscaped

 

 

Sıkça tercih edilen ürünlerden bir diğeri ise “The Lawn Mower 4.0” adıyla bilinen vücut ve kasık kıllarını düzenleyici bir tıraş makinesidir. Dış görünüşündeki güzellikle son derece dikkat çeken bu ürün özellikleriyle de dikkat çekmeye devam ediyor. Değiştirilebilir seramik bıçaklara, su geçirmez bir yapıya, kablosuz şarj sistemine, 7.000 RPM motor güce sahip olan bu ürün satın alanları fazlasıyla memnun ediyor.

 

 

Manscaped

 

 

Manscaped ürünleri elbette sadece tıraş makinelerinden ibaret değil. Örneğin müşterileri tarafından oldukça sık tercih edilen “RAFINE KÖLN” isimli parfümüyle dikkat çekmektedir. Sıktığınızda hafif bir narenciye patlamasıyla açılan taze bir kokuya sahip olan bu parfüm çekiciliğe önem veren erkeklerin gözdesi olmayı hedefliyor.

 

 

Manscaped

 

 

Manscaped’in çokça satan ürünleri bitti mi? Elbette hayır. Manscaped ürettikleri boxterlar ile de dikkat çekiyor. Sürtünme riskini azaltmak için özel olarak tasarlanmış olan bu iç çamaşırı, sürtünme alanlarını serin tutmak için mikrofiber bir karışıma sahiptir. Bu sayede Manscaped, ürettikleri bu boxterlar ile vücutta hiç yokmuş hissini uyandırarak rahat bir gündelik hayat vadediyor.

 

 

Manscaped

 

Manscaped Satın Al

 

Manscaped ürünlerini daha uygun fiyatlarla, hem de orijinallik konusunda şüphe duymadan satın alabilirsiniz. Bunun için tercih etmeniz gereken yöntem, ürünü Amerika’dan satın almaktır. Amerikasepetim size bu konuda yardımcı olur.Amerikasepetim satın aldığınız ürünlerin gümrükten güvenli, sorunsuz bir şekilde geçişini ve size ulaşımını sağlar. Paket Oluştur ya da Benim İçin Al şeklindeki iki farklı hizmetimizden yararlanarak dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Bu süreçte ürünleriniz gümrükte takılmaz ve kargo süreci hızlı işler. Detaylar aşağıdaki videolarda ve WhatsApp hattımızda.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp