Maison Francis Kurkdjian A la Rose

Parfümler pek çok çeşidiyle ilk akla gelen hediyelerden bir tanesidir. Fakat bazı parfümler özel olarak hediye için tasarlanmıştır. Maison Francis Kurkdjian A la Rose bu parfümlerden bir tanesi. Gül kokulu zarif bir hediye için Maison Francis Kurkdjian A la Rose tercih etmek isterseniz gümrük ve kargo işlemlerini sizler için sorunsuz bir şekilde çözüyoruz. Merak ettiğiniz tüm detaylar içeriğin devamında yer alıyor.

 

 

 

Maison Francis Kurkdjian A la Rose Hakkında

 

Francis Kurkdjian markasının özel olarak üretilmiş olan parfümü Maison Francis Kurkdjian A la Rose, kadınlığa övgünün kokuya çevrilmiş bir halidir. Aşk ilanı için özel olarak tasarlanmış olan A la Rose parfüm iki farklı gülden elde edilerek üretilmektedir. Bu güllerden bir tanesi Bulgaristan’dan Damascena gülü ve diğer gül Yunanistan’dan Centifolia gülüdür. Bu gülleri formül içerisinde yoğun olarak kullanan Francis Kurkdjian kokuyu hem şehvetli hem de hafif bir koku şekline getirmek için diğer koku vericilerden de faydalanmıştır.

 

 

 

 

Gül özleri, bal vurguları, armut ve liçi tınılarıyla çiçekli bir fon ve üst notaları hissettiren A la Rose kadın zarafetini ve kadın cesaretini en iyi yansıtan koku olmayı amaçlıyor. 

 

 

Maison Francis Kurkdjian A la Rose

 

A la Rose bir şişesinde toplamda taze ve mükemmel bir şekilde açmış olan 250 Centifolia gülünün özünü ve yine taze ve mükemmel bir şekilde açmış 150 Damascena gülünün özünü ihtiva etmektedir. 

Francis Kurkdjian parfümü tasarladıktan sonra bunun “kokuya çevrilmiş bir aşk ilanı” olduğunu söylemiştir. Ve bu tasarımın kendisinin kadınlığa olan övgüsü olduğunu vurgulamıştır. Ayrıca marka, parfüm şişelerinde özelleştirme imkanını da sunmaktadır. 

 

 

Maison Francis Kurkdjian A la Rose

 

Maison Francis Kurkdjian A la Rose Sipariş

 

Ürünü Türkiye’de satın almak için Francis Kurkdjian resmî web sitesini tercih edebilirsiniz. Fakat bu durumda kargo ve gümrük işlemleri sizin için yorucu bir süreç haline gelecektir. Diğer bir seçenek olarak department store’lardan ürünü satın aldığınız takdirde yine aynı sorunlarla karşı karşoya kalacaksınız. Amerikaseptim bu tür sorunlara bir son vermek için var. Maison Francis Kurkdjian A la Rose parfümünü satın almak istediğinizde sizler için tüm gümrük ve kargo işlemlerini üstleniyoruz. Benim için al seçeneğimiz ile ürünü sizler için satın alıyor ve Türkiye adresinize ulaştırıyoruz. Paket Oluştur seçeneğini tercih etmeniz durumunda yine sizler için alacağınız ürünün tüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her durumda sorunsuz alışverişin tadını çıkartmak için hizmetlerimiz hakkındaki tanıtım videolarından yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp