Lumen Pro

Küçük dostlarımızın da bizler gibi sağlık sorunları olabiliyor. Ne yazık ki Türkiye’de birçok ürünü bulmak da imkansız. Lumen Pro da dahil olmak üzere tüm sağlık ihtiyaçlarını sizin için tedarik ediyor, gümrük işlemlerinizi de yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Lumen Pro Hakkında

 

Lumen Pro, kataraktlı hayvanlarda görme netliğini arttıran bir göz damlasıdır. Bilimsel olarak formüle edilmiş Lanosterol ve N-Asetilkarnosin (NAC) kombinasyonundan oluşan Lumen Pro, makul satış fiyatı ile kataraktlı ev hayvanları için son derece idealdir. Lumen Pro, Lanosterolün glikoproteinleri çözme yeteneğini, N-Asetilkarnosinin benzersiz restoratif özellikleriyle birleştirerek mucizevi etkiler yaratır. Evcil hayvanların kataraktlarına karşı en iyi desteği almasını sağlayan Lumen Pro, kanıtlanmış ve güçlü bir formüller kullanıyor.​

 

 

Lanosterol ve NAC mekanizmalarını tek bir şişede birleştiren en yeni formüllerden biri olan Lumen Pro, hem müşteriler hem de bilim insanları tarafından ciddi derecede ilgi görüyor. Yapılan bilimsel katarakt çalışmaları, bu ürünün sadece N-asetilkarnosin içeren rakip ürünlerden daha hızlı ve güvenilir bir şekilde çalıştığını kanıtlamıştır. Laboratuvar testleri, Lumen Pro'nun mekanizmasının aktif bileşenleri lens üzerinde daha uzun süre tuttuğunu ve rakip ürünlerin sunabileceğinden daha iyi penetrasyon sağladığını gösteriyor.

 

 

Her 10 ml'lik Lumen Pro şişesi, kataraktla savaşan iki bileşen olan Lanosterol ve N-Asetilkarnosin içerir. Lumen Pro, kataraktların bulunduğu göz merceğine Lanosterol verdiği kanıtlanmış tek Lanosterol göz damlası olması yönünden tamamen benzersizdir. Lumen Pro, evcil hayvanları rahatsız etmeyecek bir yapıya sahiptir. Sıradan antioksidan göz damlalarından çok daha etkili olmasının yanı sıra aynı zamanda fosfat ve BPA içermez. GMP ve ISO uyumlu bir ürün olan Lumen Pro, Amerika Birleşik Devletleri’nde üretiliyor.

 

 

Lumen Pro evcil hayvanın gözüne günde iki kez 2-3 damla olacak şekilde uygulanır. İyileşme değerlendirmesi 6 haftalık aralıklarla yapılabilir ve gelişmeler gözlemlenebilir. Diğer ürünlerle birlikte kullanmadan önce bir veterinere danışılması tavsiye edilir. Farklı kronik hastalıkları olan evcil hayvanlar üzerinde Lumen Pro’nun etkilerinde azalma meydana gelebilir. Fayda görülemeyen durumlarda, evcil hayvanın daha farklı sağlık problemleri olup olmadığı araştırılmalıdır.

 

 

Lumen Pro, katarakt giderici göz damlasının yanı sıra daha farklı hayvan ürünleri de sunuyor. Lumen Pro Health, diyeti desteklemek ve görme kaybını önlemeye yardımcı olmak için yüksek oranda biyo yararlanıma sahip lutein ve zeaksantin kullanıyor. Ayrıca hayvanlar için harika bir tada sahip olan pastırma aromalı toz da Lumen Pro ürünleri arasındadır.

 

 

Lumen Pro Satın Al

 

Lumen Pro Amazon Amerika’da da satışı olan bir ürün olduğundan kolaylık her iki hizmetimizi de kullanarak tedarik edebilirsiniz. İster Amazon Amerika’dan siz satın alıp bize gönderin, isterseniz de sizin için biz satın alalım, tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi sorunsuzca tamamlayarak Türkiye adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp