Lucky Strike Cigarettes

En çok satan sigara markalarından biri olan Lucky Strike Cigarettes siparişlerinizi Amerikasepetim  servisleriyle tamamlayabilirsiniz. Sigaralara ait vergi ve gümrük işlemlerini üstlendiğimiz hizmetlerimiz sayesinde daha güvenli bir alışveriş imkânı yakalayabilirsiniz. İçeriğimizin devamından sigara çeşitleriyle ve hizmetlerimizle alakalı bilgilendirmelere erişebilirsiniz. 

 

 

 

Lucky Strike Cigarettes

 

Amerikan sigara markası olan Lucky Strike Cigarettes, 1871’den bu yana üretim ve satışlarını devam ettirmektedir. İlk üretildiği yıllardan itibaren en çok satılan sigara markalarından biri haline gelmiş Lucky Strike Cigarettes, British American Tobacco Company firması tarafından satın alınarak sigara üretimlerine devam edilmiştir. 

 

 

 

 

Önceleri ‘çiğneme tütünü’ olarak satışa sunulan Lucky Strike Cigarettes, üretici firmanın değişmesiyle birlikte “işçi sigarası” şeklinde anılmaya başlanmıştır. 

 

 

Lucky Strike Cigarettes

 

 

Üretimleri halen devam eden sigara markasının içeriğinde yer alan maddelerden bazıları:

Hem 20’li hem de 10’lu paketleri bulunan Lucky Strike Cigarettes, içimi sert bir sigara tütününe sahiptir. Diğer sigara markalarına göre çok rağbet görmüş ve belli bir müşteri portföyü oluşturmuştur. İlk üretilen yıllarda Lucky Strike sigaraların içerisinde marihuana sarıldığı da bilinmektedir. Her pakette 1 adet bulunan marihuanalı sigaralarından dolayı Lucky Strike adını almaktadır. 

 

 

Lucky Strike Cigarettes

 

 

Uygun fiyatlı Lucky Strike sigaraları geçmişten günümüze, Scuderia Scribante takımına, Suzuki MotoGP takımına, Your Hit Parade programına, The Jack Benny programına ve McLaren markasına sponsor olmuştur. Marka kuruluşundan itibaren ürün içeriğini yeniledikçe ambalajlarında kullandıkları renkler de farklılaşmıştır. İlk yıllarında kırmızı paketlerde üretilirken, kadın müşteri kitlesini çekmek için dönemin modası olan yeşile evrilmiştir. 2. Dünya savaşı esnasında bakır rengine dönen Lucky Strike sigara ambalajları, son olarak beyaz arka planlı yeşil tonlu bir paket ile üretimlerini gerçekleştirdi. 

 

 

Lucky Strike Cigarettes

 

 

Tedarik edilmesi ve bulunması kolay olmayan Lucky Strike Cigarettes ürünleri, belirli bölge ve bayilerden temin edilebilmektedir. Zaman zaman piyasadan çekilerek yeni tasarımları ile tekrar dağıtılan Lucky Strike sigaralar, kalitesini ve özgünlüğünü halen muhafaza etmektedir. En yeni tasarımı siyah ambalaj ve 20’li paket şeklinde üretilmiştir. 

 

 

Lucky Strike Cigarettes

 

Lucky Strike Cigarettes Türkiye

 

Yurt dışı Lucky Strike Cigarettes siparişinizde iki alternatif hizmet sunan Amerikasepetim uygulamalarını deneyimleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paket Oluştur  veya Benim İçin Al hizmetlerinden size uygun olanı seçerek Lucky Strike Cigarettes ürünlerini satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Hizmetlerimizde tüm kargo, vergi ve gümrük işlemleri gerçekleştirilerek ürünler güvenli bir şekilde adresinize ulaştırılır. Amerikasepetim’in hizmet açıklamalarını aşağıya eklenmiş videolardan inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp