Lubin Paris Parfüm Ürünleri

Dünyanın en eski Parfüm evlerinden biri olan Lubin Paris Parfüm, harika kokusu ve hafifliği ile sadece Kadınları değil aynı zamanda erkekleri de özel hissettirecek. Ruhunuzdaki sıra dışı özelliği ortaya çıkarmak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin. Detaylar sayfamızda.

 

 

 

Lubin Paris Parfüm Ürünleri Hakkında

 

Lubin Paris markasının köklü bir geçmişi vardır. 1798 senesinden itibaren parfümeri sektöründe dünyaca tanınan ve bilinen bir marka olmuştur. Yıllardır süre gelen kadın ve erkek parfümlerinin yanı sıra her iki cinse de uygun unisex kokuları da bulunmaktadır. Ürünlerin üretimleri Fransa, Paris’ te yapılmaktadır. 

 

 

 

 

En uygun fiyatlı ürünleri 95 € ve üzerinden satılmaktadır. Parfümlerin 100 ml, 75 ml ve 50 ml boyutlarında versiyonları mevcuttur. En çok kullanılan koku esanslarından bazıları:

 

 

Lubin Paris Parfüm Ürünleri

 

 

Her bir koleksiyonun, ayrı bir hikayesi ve ilham kaynağı vardır. Esinlendiği bölge, olay ve tarih koleksiyonların bilgilendirme bölümlerinde belirtilmiştir. Koleksiyonların içindeki kokular benzer bitki ve özlerden üretilmektedir. Koleksiyona dahil olmayan parfümeri ürünleri de mevcuttur. Delphine Thierry, Olivia Giacobetti, Thomas Fontaine koleksiyon sahiplerinden birkaçıdır. 

 

 

Lubin Paris Parfüm Ürünleri

 

 

Parfümlerin kalıcılığı ve kalitesi yüksektir. Oluşabilecek herhangi bir alerjik reaksiyon ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır. Dünyanın hemen her bölgesine hem mağazadan hem de internet sitesi üzerinden satışı bulunması Lubin Paris’ i tercih edilebilir kılan özelliklerinden biridir. Ürünlerin standart boyutları mevcuttur. Seyahat boy veya deneme boy parfümler bulunmamaktadır. 

 

 

Lubin Paris Parfüm Ürünleri

 

 

Lubin Paris’ in Berlin, Sidney, Melbourne, Münih, Las Vegas, New York, Londra ve Paris olmak üzere 8 adet satış noktası bulunmaktadır. Amazon, Walmart gibi çevrimiçi alışveriş sitelerinden ve Lubin Paris resmî web sitesinden alışveriş yapılabilmektedir. Birden çok koleksiyonu bulunan markanın bazı koleksiyonları sadece mağazalarda satışa sunulmaktadır. Örneğin Aristia Koleksiyonu.

 

 

Lubin Paris Parfüm Ürünleri

 

 

Ürünlerin çoğu cam ve metal ambalajdadır. Plastik bir şişeleme bulunmamaktadır. Parfüm şişeleri estetik bir şekilde tasarlanmıştır. Lubin Paris’ te toplamda 30’ dan fazla parfüm çeşidi mevcuttur. En ünlü parfümleri; Inedit, Figaro, Blöf, Korrigan, Mandalina, Eva ve Akkad olarak bilinmektedir. 

 

 

Lubin Paris Parfüm Ürünleri

 

 

Almanya, Belçika, Avusturya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Finlandiya, Andora, Yunanistan, Fransa, Maceristan, Monako, İtalya, Lihtenştayn, Polonya, Lüksemburg, Portekiz, Slovakya, Vatikan ve İsveç ülkelerine online satışları vardır. Markanın kendi internet sitesinden yapılacak alışverişlerde 3 € karşılığında bir not ekleyerek hediye şeklinde gönderim de yapılabilmektedir. 

 

 

Lubin Paris Parfüm Ürünleri

 

Lubin Paris Parfüm Satın Al

 

Amerikasepetim Ailesi olarak siz değerli Müşterilerimize  Benim için Al veya Paket oluştur servislerimiz ile istediğiniz Lubin Paris Parfümlerini kapınıza kadar getirmeye hazırız. Detaylar aşağıda.

 

 

.

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp