Lowrance GPS

Türkiye’de ne yazık ki özel ne niş zevkleriniz olması birçok konuda elinizi kolunu bağlayabiliyor. Balıkçılık ya da tekne sahibi olmak da bunlardan biri. Bu neden zevkleriniz için ya fahiş fiyatlar ödüyorsunuz ya da muadillere tamah etmek zorunda kalıyorsunuz. Amerikasepetim olarak bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Lowrance GPS ürünleri de dahil olmak üzere dilediğiniz ürünü sizin için kapınıza kadar teslim ediyoruz. Üstelik gümrük işlemlerinizi de yaparak.

 

 

Lowrance GPS Hakkında

 

Balık tutmak, birçok insanın boş zamanlarında gerçekleştirdiği aktivitelerden bir tanesidir. Yaygın olarak tercih edilen bu aktiviteyi bu denli eğlenceli kılan ise, balık tutarak geri dönebilmektedir. Aktivitenin eğlence boyutunu arttırmak, Lowrance GPS ile mümkündür.

 

 

Lowrance GPS, rahatlıkla güvenilebilecek olan güçlü navigasyon performansına sahip olduğu bilinen balık sonarlarından bir tanesidir. Bu balık tutma sonarını ön plana çıkaran ise, dünyanın en iyi balık tutma sonarı olma özelliğini elinde bulundurmasıdır. Ürünün özellikleri ile ilgili detaylar aşağıda verildiği gibidir.

 

 

Her Koşulda Balık Tutabilmek

 

Lowrance GPS hem turnuva avcılarının hem hafta sonu savaşçılarının hem de gelişi güzel balık tutanların favori balık tutma sonarıdır. Yani kişinin balık tutma şekli ne olursa olsun sonucu mükemmel kılmanın yolu Lowrance GPS cihazıdır. Söz konusu ürün ile ilgili pek çok farklı detay vardır ve bu detaylar işleri kolaylaştırmaktadır.

 

 

Lowrance GPS cihazı, tatlı su balıkçılığı için de tuzlu su balıkçılığı için de uygundur. Özelikle kayalıklarda, kıyıya yakın yerlerde ve balıkçı tekneleri ile balık tutan kişilerin, herhangi bir şekilde endişe duymadan söz konusu ürünü tercih etmeleri mümkündür.

 

 

Ürün, yukarıda verildiği üzere tuzlu su balıkçılığı için de uygundur. Derin ve sığ sularda, kullanım konusunda herhangi bir zorluk ile karşı karşıya kalmadan söz konusu ürünü kullanmak mümkündür.

 

 

Bunların dışında ürünün teknik detayları ile ilgili verilebilecek bilgiler şu şekildedir:

 

Lowrance GPS Sipariş

 

Lowrance GPS ürünlerini Amerika’da birçok sitede bulabilirsiniz. Dilerseniz ebay’den ikinci el olarak da satın alabilirsiniz. Tam da Amerika’dan ürün getirmek noktasında bu işlemi nasıl yapacaksınız, bu detayları sizinle paylaşalım. Burada servisimiz ikiye ayrılıyor. İsterseniz Amerika’dan siz satın alıyorsunuz, paketinizi Amerika lojistik merkezimize yönlendiriyorsunuz, paketinizi teslim alıyor, kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz. Bu servimize Paket Oluştur diyoruz, videosu hemen aşağıdadır.

 

 

İsterseniz de istemiş olduğunuz ürün linkini bize iletiyorsunuz, sizin için satın alıyoruz. Sonrasındaki gümrük ve kargo işlemleri aynı olacak şekilde Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Bu servimize de Benim için al diyoruz. Onun da videosu hemen burada.

 

 

Biraz karışık mı geldi? İnanın o kadar değil. Aklınıza takılan tüm sorular için bize yazın, Whatsapp üzerinden destek verelim.

Diğer Konular
whatsapp