Louis Vuitton Moonlight

Louis Vuitton Moonlight bilekli bot, dört mevsim kullanabileceğiniz şık bir modeldir. Amerikasepetim’in avantajlarından yararlanarak bu ürünün orjinalini, doğrudan Amerika’dan alabilirsiniz. Yüksek kargo ücretleri ödemezsiniz, ürün size hızlı bir şekilde ulaşır, en önemlisi de gümrükte takılmaz. Detaylar yazının devamındadır. 

 

 

 

Louis Vuitton Moonlight Hakkında

 

Louis Vuitton Moonlight bilekli açık botları bu sene İlkbahar-Yaz koleksiyonu olarak piyasaya çıkarıldı. Özellikle bilekli ve aksesuarlı olması ile yeni çıkan ürünler arasında en çok beğenilen bilekli bot ayakkabısı olmuştur. 

 

 

 

 

Louis Vuitton giyim ve aksesuar markası lüks ve kaliteli, kendi çizgisine sahip son derece farklı ürünler üreten bir giyim markasıdır. Çanta ve ayakkabıda özellikle farklı ürünleriyle öne çıkan Louis Vuitton kıyafet ve aksesuar markasının bu sene çıkardığı Moonlight botu da oldukça farklı bir modeldir. Kadınlar için üretilen bu Moonlight botunun şık bir modeli vardır. Aksesuar ile çevrelenen bölmesini bir fermuar takip eder. Botun uç kısımları parmakların gözükebileceği kadar açıktır. Aslında İlkbahar mevsimi için tasarlanan bir ayakkabıdır. Bot şeklinde üretilerek aykırı ve daha şık bir görünüm yakalanmıştır. Sağlam kare bir topuk ile tamamlanan Louis Vuitton Moonlight botu herkesin beğenisini toplayan eşsiz bir ayakkabı modeli olmuştur.

 

 

Louis Vuitton Moonlight

 

 

Louis Vuitton Moonlight açık burunlu botunun derisi dana deri kullanılarak yapılır ve oldukça sağlam bir kumaş olarak bilinir. Uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılabilen bu deri ile üretilen ayakkabı, eskidikçe özel bir boya ile boyanabilir. Louis Vuitton Moonlight botunun topuklarında kullanılan kauçuk ayakkabının kaymasını önleyen özel bir malzemeden üretilir. Amerika’da satışı olan Louis Vuitton Moonlight botunu almak için Amerikasepetim ile kolayca almak mümkün.

 

 

Louis Vuitton Moonlight

 

 

Louis Vuitton Moonlight açık bot şeklinde tasarlanarak baharlık bir ayakkabı olarak kullanılır. Görünümünün bot şeklinde olması marjinal bir görüntü yaratır. Hem markanın kalite güvencesi hem de dünya çapında tanınırlığı ile bu botlar birçok insan tarafından tercih edilir. Siyah renk üretilen Louis Vuitton Moonlight botu, kadınların kolayca kıyafetleriyle kombin yapmalarına olanak tanır. Siyah renk ayakkabılar genellikle her renk kıyafetle giyilebilir özelliğine sahiptir. Bu da ayakkabının tercih edilme oranını arttırır. Üstelik dünya çapında tanının bu markanın ürünleri herkes tarafından popüler olarak bilinir ve beğenilir.

 

 

Louis Vuitton Moonlight

 

Louis Vuitton Moonlight Türkiye

 

Louis Vuitton Moonlight ayakkabılarını Amerika’dan Türkiye’ye sipariş edebilirsiniz. Fakat sahip olduğunuz kredi kartları Amerika’da geçerli olmayabilir. Böyle bir durumda bize ulaşarak ürünü sizin için satın almamızı isteyebilirsiniz. Ürünü kendi imkânlarınızla sipariş ettiğinizde de kargo ve gümrük gibi işlerle biz ilgilenebiliriz. Güvenli ödeme yöntemleriyle ABD’den alışveriş yapabilmek için aşağıdaki videoları izlemenizi tavsiye ederiz. Detaylar için WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp