BLOG YAZILARI

- Louis Vuitton City of Stars

Dünyanın önde gelen lüks tüketim markalarından biri olan Louis Vuitton, City of Stars isimli Los Angeles’a atıf yaptığı parfümüyle karşımızda. Ünlü markanın bu ürününe ulaşmak Amerikasepetim sayesinde zahmetsiz ve güvenilir. Sizler için tüm gümrük ve kargo gümrük işlemlerini hallederek güvenilir bir alışveriş sağlıyoruz. 

 

 

 

Louis Vuitton City of Stars Hakkında

 

Kurulduğunda seyahat çantaları ve malzemeleri tedarik eden Louis Vuitton, 1854 yılında kurulan Fransa’nın köklü bir markasıdır. İkonik tasarımlara sahip ürünleriyle kurulduğu günden bu yana modaya yön veren markalardan biridir. Günümüzde moda sektöründe geniş bir yere sahip biri olan markanın klasik tasarımlı çantaları en popüler ürünleriyken; giysi, ayakkabı, parfüm gibi ürünler de üretmektedir. 

 

 

 

 

Giyim ve aksesuar kadar şıklığa eşlik eden önemli bir unsur da kokulardır. Erkek giyim sektörüne lüks bir alternatif sunan markanın birçok farklı ortama hitap edecek parfümleri ile tarzınızı tamamlayın. Louis Vuitton’un Kaliforniya’nın koku kültürüne olan yolculuğunu yeni bir erkek parfümüyle keşfe çıkın.

 

 

 

Louis Vuitton City of Stars

 

 

Usta Parfümcü Jacques Cavallier Belletrud’ın Los Angeles'a bir övgü olarak sunduğu parfüm, sizi eşsiz şehirde bir gezintiye çıkaracak.  Yıldızlar Şehri'nde bir gecenin ışıkları, şehvetli bir koku tablosunda hissediliyor. Parfüm düşkünlerine birçok ortamda eşlik edebilecek odunsu ve narenciye karışımına sahip parfüm, klasik erkek parfümü tınılarından farklı notalara sahip. Kan portakalı, limon, kırmızı mandalina, bergamot, misket limonu narenciyelerinin notalarının sahip parfüm; tiare çiçeği, sandal ağacı ve misk içeren koku notaları ile de gizemli ve derin aura katıyor. Odunsu ve baharatlı notalara eşlik eden narenciye notalarının ortaya çıkardığı bu zengin karışım, ünlü parfümör Jacques Cavallier Belletrud’ın Yıldızlar Şehri'nde bir gecenin resimsel yorumu olarak karşımıza çıkıyor. 

Özel günlerinize heyecan katacak Louis Vuitton City of Stars ile yıldızlar şehrinde tüm ışıkları üzerinizde hissedebilirsiniz.

 

 

Louis Vuitton City of Stars

 

Louis Vuitton City of Stars Türkiye

 

İlham verici notalara sahip City of Stars parfümüne Amerikasepetim kolayca sahip olabilirsiniz. Bu parfümü sipariş etmek için sitemizde bulunan satın alma seçeneklerinden birini seçebilir, satın alma işlemini dilediğiniz şekilde tamamlayabilirsiniz. Benim için al seçeneğinde ürün linkini sepetinize ekleyebilir; paket oluştur seçeneğiyle ise istediğiniz siteden ürünü satın alarak sevkiyat merkezimize ürünün kargolanmasını sağlayabilirsiniz. Benim için satın al servisimizde yalnızca %8lik banka komisyonu farkı bulunuyor. Her iki hizmetimizin de açıklama videolarına aşağıda ulaşabilir, sorularınızı WhatsApp hattımızdan iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.