Küba Puro Markaları

Küba purosu denildiğinde imkansızlaşan bir algı oluşuyor aklımızda. Hele ki Türkiye’deyseniz. Bir plan yapsak da Küba’ya gitsek, gönlümüzce puro içsek diye düşünüyorsunuz belki de. Merak etmeyin, dilediğiniz Küba puro markasını Türkiye’deki evinize, iş yerinize, hem de sorunsuzca teslim ediyoruz. Nasıl mı? Buyrun.

 

 

Küba Puro Markaları Hakkında

 

Küba’nın dört farklı bölgesinde tütün üreticiliği yapılmaktadır. Vegas de Primera olarak anılan bölgelerde en iyi tütünler yetişmektedir. Küba puro markalarını şu şekilde özetleyebiliriz.

 

 

Bilinen pek çok puro markası yer alsa da en bilinen Küba puro markaları bu şekildedir diyebiliriz. Her biri, kendi içerisinde belli bir kaliteye sahip olan bu ürünler, kulağa inanılır gibi gelmese de nikotin açısından oldukça düşük seviyelerdedir. Bu da ilgili ürünün sağlık açısından en az zararı vereceği anlamına gelecektir. Puro, sağlık açısından tamamen zararsızdır denilemez. Puronun ana damar kısmında yer alan maddeler zararlıdır ve puronun üretimi esnasında bu damarlar çıkarılır. Bu nedenle nikotin miktarı az olarak şekillenmektedir.

 

 

Genel olarak daha yüksek kalitelerde puro üretmek için Vuelta Abajo’dan gelen tütün yaprakları, diğerlerinden farklı olarak yıllandırılmaktadır. Bu da ilgili ürünün kalitesini arttırıcı unsurlardan bazıları konumunda olacaktır. Fabrika sürecine girmeden önce en az üç yıl boyunca yıllandırılan yapraklarla üretilen ürünlere Reserva adı verilmektedir. Özel olarak numara verilen kutularda bu ürünler satılmaktadır.

 

 

Söz konusu yıllandırma süresi beş yılı aşıyorsa bu ürünlere Gran Reserva adı verilmektedir. Bunların etiket renkleri ise siyah ve altın rengi olarak şekillenmektedir. Ediciones Regionales puroları, sadece belirli yerlerde satışa sunulmaktadır. Habano markalarının farklı ülkelerdeki etkileşimleri nedeniyle sınırlı sayıda üretilmektedirler. Diğer markalara göre boyut farklılığı olan bu ürünlerin etiket rengi ise gümüş ve kırmızı rengidir. Kutuları numaralandırılarak satışa sunulmaktadır.

 

 

Habano, en ideal olarak satın alabileceğiniz Küba puro markaları arasındadır. Bu ürünü satın alarak kaliteli bir puro kullanımı sergileyebilirsiniz. Buna ek olarak nikotin oranı açısından da yeterli seviyelerde olan bu ürünü, istediğiniz zamanlar tüketebilirsiniz. Puro içimi hakkında detaylı bilgi için araştırma yapabilir, bunları uygulayabilir ve farklı kullanımlar sergileyebilirsiniz. Küba’da yer alan sokak satıcılarına hiçbir şekilde rağbet edilmemelidir. Markası olan, kaliteli ve içimi güzel ürünleri tercih etmeyi unutmayınız. Bir purodan ancak bu şekilde fayda sağlayabilirsiniz.

 

 

Peki Nasıl Sipariş Vereceksiniz?

 

Amerika’da internetten puro almak 21 yaş altındaysanız yasak. Birçok site fatura ve teslimat adresi farklı olmasından ötürü Türk kredi kartı ile sipariş verilmesini de onaylamıyor. Bu nedenle yapmanız gereken oldukça basit. İstemiş olduğunuz Küba puro markasını bize iletiyorsunuz, sizin için satın alıyoruz, kargo ve gümrük işlemlerinizi yapıyoruz ve Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Basitçe nasıl işlem yapacağınızı aşağıdaki videomuzda ifade etmeye çalıştık.

 

 

Muhakkak sormak isteyeceğiniz sorular olacaktır. Whatsapp hattımızda, müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak üzere sizi bekliyor olacaktır.

Diğer Konular
whatsapp