Kirkland Türkiye

Kirkland ürünleri bildiğiniz gibi Türkiye’de satılmıyor ancak bu sizi endişelendirmesin. Amerikasepetim ile yani bizim ile dilediğiniz Kirkland ürününü kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Sadece Kirkland değil, Costco’da satılan dilediğiniz ürünü de getirtebilirsiniz.

 

 

Kirkland Ürünleri Hakkında

 

Kirkland aslen Amerika’nın en büyük zincir marketlerinden biri olan Costco Wholesale için oluşturulmuş bir markadır. Kirkland, 1992 yılında Costco’nun özel markası olarak tanıtılan marka, diğer market fiyatlarıyla kıyaslandığında son derece uygun fiyata satış yapar ve Costco ürünlerinin genel satışının yaklaşık üçte birini oluşturur.

 

 

Yıllar içerisinde ürünlerinin çeşitliliğini arttıran Kirkland, giyim ürünlerinden gıdaya, kozmetik ürünlerinden vitamin takviyelerine kadar pek çok farklı çeşitteki ürünün üretimini ve satışını üstlenmektedir. Amerika’da üretimine başlanan ürünler zaman içerisinde diğer ülkelere de ihraç edilerek Kirkland markasına ait ürünlerin tüm dünyaya tanıtımı da sağlanmıştır.

 

 

Geniş ürün yelpazesi arasından müşteri memnuniyeti çok fazla olan ve sıkça tercih edilen belirli birkaç ürün de bulunur. Bu ürünlerin üretim aşamasında diğer ünlü markaların imzalarının da yer alması sebebiyle Kirkland, ürünlerindeki kaliteyi uygun fiyata satabilen bir marka halini almıştır. Müşteri memnuniyeti neredeyse tam olarak anılan ürünlerin başında Kirkman Kahve ve Kirkman Pil yer alır. Bilindik marka pillere rakip olacak performansa sahip olmasına rağmen diğerlerinden oldukça uygun fiyata satılan Kirkman marka piller, müşterilerin en memnun kaldığı ürünler arasındadır.

 

 

Pillerin yanı sıra kahve markası olarak da pek çok kişinin tercih ettiği bir marka halini almıştır. Kirkland kahve üretiminin arkasında yer alan dünyaca ünlü kahve zinciri sayesinde yine kaliteli ürünlerin uygun fiyatla sunulmasına olanak sağlanmıştır. Diğer market zincirlerinin ürettiği kahvelerle fiyat kıyaslanması yapıldığında ise Kirkland Kahvelerinin açık ara en uygun ve kaliteli üretimi yaptığı ortaya kondu. Bu sebeple Kirkland marka kahveler, müşterilerin en çok tercih ettiği bir diğer Kirkland imzalı ürüne dönüştü.

 

 

Kaliteli ürünleri uygun fiyata mâl edebilen ve küçük büyük her alanda ürün üretimi gerçekleştiren bir marka olduğundan dolayı Kirkland, kısa süre içerisinde süpermarket değerlendirmelerinde en üst sıralarda yer almaya hak kazandı.

 

 

Kirkland Sipariş

 

Kirkland ürünleri sipariş vermek için Costco karta ihtiyacınız var, bunun için de Amerika SSN numarasına. Bunlar sizde olmayabilir, olması da gerekmiyor. Siz sadece dilediğiniz Costco ya da Kirkland ürününü seçin, aşağıdaki videomuzda belirttiğimiz gibi sepetinize ekleyerek satın alın. Sizin için siparişlerinizi satın alalım, tüm gümrük ve kargo işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim.

 

Diğer Konular
whatsapp